J.Charpentier Brut Réserve (0,75l)

Šampaňské z odrůd Pinot Meunier (80%) a Pinot Noir (20%). Hrozny pocházejí z vinic Reuil, Binson-Orquigny, Châtillon sur Marne, Villers sous Châtillon, Le Breuil a Neuville sur Seine. Vlajková loď ​domu J. CARPENTER, ukazuje všechny finesy tradičních znalostí a kultury. Ovocité šampaňské par excellence. Světle a zářivě žluté odlesky s jemnými bublinkami, přetrvávající a bohaté perlení, jemná květinová vůně a chuť s tóny ovoce a koření. Je velmi vhodné jako aperitiv, ale hodí se například i k rybám a mořským plodům.


  • Na skladě
895 Kč
Kategorie: J.Charpentier
Velikost lahve: 0,75l
Obsah cukru: Brut
Země původu: Francie
Oblast: Champagne
 

Odrůda hroznů: 80% Pinot Meunier, 20% Pinot Noir. Crus: Reuil, Binson-Orquigny, Chatillon sur Marne, Villers sous Chatillon, Le Breuil, Neuville sur Seine.. Výroba vína: Nejdříve probíhá alkoholové kvašení v termoregulačních tancích, následně probíhá malolaktické kvašení a poté míšení s víny typu Reserva, která jsou uložena v tancích při kontrolované teplotě nebo v dřevěných sudech. Zrání: Směs dvou ročníků, z nichž přinejmenším část zrála v dřevěných sudech. Koncentrace: 9,5 g / l.

Poznámky k degustaci:

•Vzhled: Křišťálové, stálé a bohaté víno zářivé světle žluté barvy s jemnými bublinkami.
•Aroma: jasné a příjemné.
•Chuť: jemné květinové aroma s tóny ovoce a koření. Gastronomie: Toto šumivé víno je skvělé jako aperitiv, výborně se hodí k severským rybám (losos, halibut), korýšům nebo teplým paštikám.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: