EL DORADO RUM WHITE 3 Y.O (0,7l)

Suchý bílý lehký rum s delikátní jemností a vyváženou příchutí. Bílé zlato Guyany s lákavou vůní karamelu, cukru a vanilky, s nádherně kulatou chutí, naplňující sliby vůně, s tóny koření a skořice. Tento rum je vytvořený za použití nejdůvtipnějších technik destilace. Alkohol je čistý a smíšený k dokonalosti. Pro výrobu se používá kontinuální destilace. Ve sklepích Demerara Distillers zraje rum v dubových sudech po dobu 2 let. Barva, kterou rum při zrání získá ze sudu, je před plněním do lahví odstraněna speciálním filtračním procesem.


  • Na skladě
360 Kč
Kategorie: El Dorado
Velikost lahve: 0,7l
Země původu: Guyana
Barva / Typ: Bílý
Balení: Holá láhev
 

Suchý bílý lehký rum s delikátní jemností a vyváženou příchutí. Bílé zlato Guyany s lákavou vůní karamelu, cukru a vanilky, s nádherně kulatou chutí, naplňující sliby vůně, s tóny koření a skořice. Tento rum je vytvořený za použití nejdůvtipnějších technik destilace. Alkohol je čistý a smíšený k dokonalosti. Pro výrobu se používá kontinuální destilace. Ve sklepích Demerara Distillers zraje rum v dubových sudech po dobu 2 let. Barva, kterou rum při zrání získá ze sudu, je před plněním do lahví odstraněna speciálním filtračním procesem. Je ideální k míchání long drinků či svěžích a exotických koktejlů.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

eldorado_logo

El Dorado je značka rumů, které pocházejí z Guyany. Oblast, ve které se tyto rumy vyrábí, je jedna z nejbohatších na růst cukrové třtiny, ze které tyto lahodné rumy vznikají. Tato oblast skýtá pěstování cukrové třtiny ty nejlepší podmínky – je zde teplé a vlhké prostředí.

Rumy El Dorado, zrající v dubových sudech, se vyznačují výbornou kvalitou a výraznou chutí. Jsou ohodnoceny sedmi zlatými medailemi.

Ochutnejte a přesvědčte se sami. V kombinaci s doutníkem mu neodolá žádný gentleman.