Eminente Reserva Aged 7 Y.O (0,7l)

Eminente Reserva je obzvláště lahodný kubánský rum, který vytvořil nejmladší kubánský rumový mistr César Martí. Je vyroben ze 100% kubánské cukrové třtiny a na Kubě taky zraje po dobu minimálně 7 let ve francouzských sudech z bílého dubu, kde dříve zrála whisky.

eminente_zkracenypopis


  • Na skladě
1 149 Kč
Kategorie: Eminente
Velikost lahve: 0,7l
Země původu: Kuba
Barva: Tmavý
 

Eminente Reserva je obzvláště lahodný kubánský rum, který vytvořil nejmladší kubánský rumový mistr César Martí. Jeho snem bylo představit světu tradiční kubánské rumy z 19. století. Je vyroben ze 100% kubánské cukrové třtiny a na Kubě taky zraje po dobu minimálně 7 let ve francouzských sudech z bílého dubu, kde dříve zrála whisky.

Barva je krásná jantarová s mahagonovými odlesky. Tento rum má estetiku tradičního kubánského lehkého rumu, avšak se složitostí, hloubkou a výzrálostí rumů starých. Vůně rumu Eminenta Reserva je jemná, ale okamžitá. Počáteční vůně čerstvě pražené kávy ustupuje jemnějším tónům mléčného karamelu, pečených mandlí a kakaa.

Eminente - Consumption Reserva 67

Plná a neuvěřitelně hluboká chuť je bohatá na vanilkové a kouřové tóny, kávu a raspaduru, což je chuť nerafinovaného třtinového cukru. Pikantní tóny zázvoru a sečuánského pepře, karamelu, čokolády, s jemnou chutí švestek v pozadí. Není překvapením, že závěr je dlouhý, svěží a krémový s tóny sladké tmavé čokolády a nádechem kouře.

Rum Eminente je nejnovějším přírůstkem ve skupině LVMH.

Eminente - Reserva 45

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: