Proper No. Twelve (0,7l)

  • 1 z 4

Whiskey zraje minimálně čtyři roky ve znovu vypálených dubových sudech po bourbonuMaster blender poté pečlivě vybírá ty nejlepší sudy a podle tajného receptu je míchá, aby vznikla dokonalá whiskey - Proper No. Twelve, Irish Whiskey. Výsledná whiskey jemný až ovocný charakter, ve kterém se rozvíjí tóny vanilky, medu, ovoce a opáleného dřeva


  • Na skladě
595 Kč
Kategorie: Proper No. Twelve
Velikost lahve: 0,7l
Země původu: Irsko
Blend: Blended
Balení: Holá láhev
 

Značku irské whiskey Proper No. Twelve založil na konci roku 2018 Conor McGregor, slavný zápasník MMA pocházející z Irska. Její název je inspirován čtvrtí číslo 12 v Dublinu, kde Conor vyrůstal, a vzdává hold pravým irským hodnotám a bratrství.

Proper No. Twelve se vyrábí v palírně Old Bushmills Distillery v Severním Irsku. V polovině roku 2021 značku koupila společnost Proximo, která distribuuje mj. značku Bushmills. Conor McGregor si však stále drží minoritní podíl. V současnosti je Proper No. Twelve druhá nejprodávanější irská whiskey v USA

Proper No. Twelve je výjimečná a sofistikovaná whiskey. Jde o blend, ve kterém se snoubí ty nejlepší irské sladové a obilné whiskey, které prochází trojitou destilací.

Whiskey zraje minimálně čtyři roky ve znovu vypálených dubových sudech po bourbonuMaster blender poté pečlivě vybírá ty nejlepší sudy a podle tajného receptu je míchá, aby vznikla dokonalá whiskey - Proper No. Twelve, Irish Whiskey. 

Výsledná whiskey jemný až ovocný charakter, ve kterém se rozvíjí tóny vanilky, medu, ovoce a opáleného dřeva

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: