Martell Cohiba (0,7l) v dárkové krabičce

Martell Cohiba je ztělesněním souladu legendárního koňaku věhlasného domu a proslulých kubánských doutníků Cohiba. Je unikátní kompozicí stařených eaux-de-vie z pěstitelské oblasti Grand Champagne. Má nádhernou jantarovou barvu se zlatými záblesky a náznaky mahagonu. V jeho vůni se mísí jemné náznaky bobulí, sušeného ovoce, oříšků a pražených kávových bobů a lehké květinové aroma s náznaky lékořice.


  • Na skladě
12 890 Kč
Kategorie: Martell
Velikost lahve: 0,7l
Země původu: Francie
Oblast: Cognac
Stáří: X.O
Balení: Dárkové balení
 

Martell Cohiba je ztělesněním souladu legendárního koňaku věhlasného domu a proslulých kubánských doutníků Cohiba. Je unikátní kompozicí stařených eaux-de-vie z pěstitelské oblasti Grand Champagne. Má nádhernou jantarovou barvu se zlatými záblesky a náznaky mahagonu. V jeho vůni se mísí jemné náznaky bobulí, sušeného ovoce, oříšků a pražených kávových bobů a lehké květinové aroma s náznaky lékořice. Jeho chuť je zakulacená, hladká a sladká s dotekem lékořice a s mírně ořechovým tónem v závěru. Koňak doporučujeme párovat právě s doutníky Cohiba. Právě toto spojení podle tvůrců slibuje jedinečný smyslový zážitek, spojenectví síly a hloubky, kořenitosti a jemnosti.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

martell_logo

Martell je nejstarší z velkých výrobců koňaku. Opírá úspěchy svých koňaků o obrovské zásoby destilátů různého stáří a regionálního původu, takže neudivilo, když firma poslala v roce 1953 ke korunovaci britské královny Alžběty II. dvě láhve Martellu, na jejichž obsahu se podílely - samozřejmě v přiměřeném podílu - koňaky vyrobené v roce 1715! Martell kombinuje ve svých směsích destiláty z vína obou Champagne, Borderies a půdně příznivých částí Fins Bois (bez podílu jílu). V důsledku toho jeho koňaky působí svěže, zrají poměrně rychle v sudech z oblasti Tronçais a těší se oblibě pro svou relativně tmavou barvu.