Ruffin & Fils Chardonnay d'Or (0,75l)

Toto cuvée vyrobené z jediné odrůdy je elegantním produktem ze 100 % hroznů odrůdy Chardonnay. Má nádhernou slámovou barvu s jemným zeleným odleskem. Jeho rozvíjející se buket je příjemný a delikátní zároveň. Dominuje mu ovocné aroma bílých broskví a mirabelek, které podtrhuje lehce citronový podtón a jemný nádech medu a jablka.


  • Na skladě
730 Kč
Kategorie: Ruffin & Fils
Velikost lahve: 0,75l
Obsah cukru: Brut
Země původu: Francie
Oblast: Champagne
Ročník: Neročníkové
Barva / Typ: Bílé, Blanc de Blancs
 

Toto cuvée vyrobené z jediné odrůdy je elegantním produktem ze 100 % hroznů odrůdy Chardonnay. Má nádhernou slámovou barvu s jemným zeleným odleskem.

Jeho rozvíjející se buket je příjemný a delikátní zároveň. Dominuje mu ovocné aroma bílých broskví a mirabelek, které podtrhuje lehce citronový podtón a jemný nádech medu a jablka. Svěží a zároveň elegantní víno Blanc de Blancs si vás díky svému jedinečnému šarmu podmaní příjemným aroma čerstvého bílého ovoce, svou plností a velmi harmonickou vyvážeností. 

Chardonnay d’Or je uhlazené a silné víno s delikátním buketem, které okouzlí vaše hosty jako aperitiv, a příjemně povzbudí chuť k jídlu. Dokonale se hodí k bílému masu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

ruffin_logo

Rodinné vinařství založené v roce 1947 Jeanem Ruffinem. K němu se v rocce 1965 přidaly pak jeho tři synové a v roce 1995 převzal vinařství jeho vnuk Alexander.

Vinařství sídlí v Étoges (Cote de Blancs) a má přes 14 hektarů vinic.