Glen Turner Single Malt Scotch Whisky 12YO (0,7l) v dárkové krabičce

Skotská 12ti leté whisky single malt z nejlepšího sladového ječmene, který se pěstuje na vysočině. Vyvážená a bohatá chuť na ústech odhalující širokou škálu chutí: dřeva, vanilky s nádechem podzimní kapradiny. Zraje v dubových sudech minimálně 12 let. Whisky je vyráběna a strařena v Master Distiller Graham Coull, v Moray - srdci Vysočiny. Graham Coull je jedna z mála palíren ve Skotsku, která vyrábí whisky z valstního sladového ječmene.

 


  • Na skladě
895 Kč
Kategorie: Glen Turner
Velikost lahve: 0,7l
Země původu: Skotsko
Oblast: Speyside
Blend: Single malt
Balení: Dárkové balení
 

Skotská 12ti leté whisky single malt z nejlepšího sladového ječmene, který se pěstuje na vysočině. Vyvážená a bohatá chuť na ústech odhalující širokou škálu chutí: dřeva, vanilky s nádechem podzimní kapradiny. Zraje v dubových sudech minimálně 12 let.

Whisky je vyráběna a strařena v Master Distiller Graham Coull, v Moray - srdci Vysočiny. Graham Coull je jedna z mála palíren ve Skotsku, která vyrábí whisky z valstního sladového ječmene.

Jedná se o velmi unikátní whisky se zlatavě hnědou barvou. Ve vůni převládají ovocné a kvetinové tóny v kombinaci s vanilkou, v chuti komplexní, s jemným dotykem ovoce a dubového keře, s lahodným krémovým závěrem podpořeným dotykem lékořice.

Dodáva se v klasických whisky lahvích, dopleněné dárkovým balením.

Je vynikající k samotnému popíjení.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: