Perrier Jouët Cuvée Belle Epoque Rosé 2013 (0,75l) v dárkové krabičce

Harmonická a elegantí variace ve stylu Perrier Jouët. Jemná rovnováha mezi charakterem roku 2013 a květinového, diamantově vybroušeného stylu Perrier Jouët. Na první pohled nádherná růžová barva s tóny oranžové, doplněná lehkým nádechem žluté a dlouhotrvající perlení. V Belle Epoque Rosé 2010 se mistrně mísí vůně květin a ovoce. 


  • Na skladě
6 390 Kč
Kategorie: Perrier Jouët
Velikost lahve: 0,75l
Obsah cukru: Brut
Země původu: Francie
Oblast: Champagne
Ročník: 2013
Barva / Typ: Růžové
 

Harmonická a elegantí variace ve stylu Perrier Jouët. Jemná rovnováha mezi charakterem roku 2013 a květinového, diamantově vybroušeného stylu Perrier Jouët. Na první pohled nádherná růžová barva s tóny oranžové, doplněná lehkým nádechem žluté a dlouhotrvající perlení. V Belle Epoque Rosé 2012 se mistrně mísí vůně květin a ovoce. Vůně pivoňky přechází do tónů čerstvého červeného ovoce (maliny, jahody), citrusů (pomeranče a růžový grep) a na závěr ucítíte granátové jablko. Svěží a rafinovaná chuť s tóny čerstvého granátového jablka a růžového grepu, kulatá, harmonická, hedvábná s dlouhým závěrem.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

pj_logo

Šampaňský dům Perrier-Jouet byl založen v roce 1811 po sňatku Pierra Nicolase Perriera a Rose Adelaide Jouetové. Nyní vlastní 65 hektarů vinic, z nichž prakticky všechny vinice jsou klasifi kovány jako tzv. Grand Cru. Perrier-Jouet má neustále zásoby svých nejstarších ročníků, jako je Perrier-Jouet 1825 – nejstarší dnes dochované šampaňské. Byl jmenován dodavatelem šampaňského pro britskou královskou rodinu, švédský i belgický královský dvůr.

První ročník cuvée Perrier-Jouet Fleur de Champagne byl uveden na trh v proslulé pařížské restauraci Maxim a následně v Alcazaru při recepci u příležitosti 70. narozenin Duka Ellingtona v roce 1964. Láhev zdobí sasankový dekor ve stylu Art Nouveau navržený sklářským umělcem Emilem Galle.