Royal Oporto Tawny (0,75l)

Royal Oporto nechává své Tawny zrát po dobu 5 let, což je podstatně déle, než činí jeho konkurenti, kteří pouze dodržují zákonem předepsané 3 roky.Kulaté aroma láká vůní ostružin, borůvek a rozinek doplněných o noty vanilky, dubu a čokolády. Prezentuje se plným tělem a bohatou, kulatou chutí dosažené zráním v dubových sudech. 


  • Na skladě
289 Kč
Kategorie: Royal Oporto
Velikost lahve: 0,75l
Země původu: Portugalsko
Oblast: Douro
Barva / Typ: Červené
Balení: Holá láhev
 

Hrozny

Odrůdy: Touriga Nacional, Touriga Franca, Tinta Barroca, Tinta Roriz

 

Zrání

Royal Oporto nechává své Tawny zrát po dobu 5 let, což je podstatně déle, než činí jeho konkurenti, kteří pouze dodržují zákonem předepsané 3 roky.

 

Chuť

Jantarová barva se snoubí s plnou vůní. Kulaté aroma láká vůní ostružin, borůvek a rozinek doplněných o noty vanilky, dubu a čokolády. Prezentuje se plným tělem a bohatou, kulatou chutí dosažené zráním v dubových sudech. Dominují jí tóny sušeného ovoce, karamelu a rozinek v čokoládě. Tawny je celosvětově nejoblíbenějším druhem portského.

 

Servírování

Doporučujeme podávat při pokojové teplotě, během horké sezóny o teplotě 16°C.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

royaloporto_logo

Royal Oporto je celosvětově nejoblíbenějším druh portského vína.

Jeho výrobce Real Companhia Velha, což je portugalská společnost, nechává toto portské víno zrát po dobu 5 let, což je podstatně déle, než činí její konkurenti, kteří pouze dodržují zákonem předepsané 3 roky.

Zraje tradičním způsobem a kombinuje příjemnost své zralé chuti s jemností, dosažené zráním v dubových sudech.

Doporučuje se podávat při pokojové teplotě a během horké sezóny o teplotě 16°C. Můžete si ho dopřát jako aperitiv, či naopak až po jídle.