MATUSALEM GRAN RESERVA 23 Years Old SOLERA BLEND (0,7l) v dárkové krabičce

Rum Matusalem Gran Reserva 23 uspokojuje rostoucí segment konzumentů, jejichž výběr rumů je stále sofistikovanější a stále častěji upřednostňují prvotřídní kvalitu.Pyšní se jemnou a perfektně vyváženou chutí. Díky směsi květinových a ovocných vůní a silné přítomnosti tónů dřeva je to strhující zážitek. Zakončení je dlouhé a uspokojující, s jemným, sladkým charakterem.


  • Na skladě
1 445 Kč
Kategorie: Matusalem
Velikost lahve: 0,7l
Země původu: Dominikánská republika
Barva / Typ: Tmavý
Balení: Dárkové balení
 

Rum Matusalem Gran Reserva 23 uspokojuje rostoucí segment konzumentů, jejichž výběr rumů je stále sofistikovanější a stále častěji upřednostňují prvotřídní kvalitu.Pyšní se jemnou a perfektně vyváženou chutí. Díky směsi květinových a ovocných vůní a silné přítomnosti tónů dřeva je to strhující zážitek. Zakončení je dlouhé a uspokojující, s jemným, sladkým charakterem.Vyrábí se unikátní metodou Solera, která spojuje charakter vybraných letitých rumů zrajících ve francouzských dubových sudech a vyzdvihuje skutečnou osobitost. Matusalem vyrábí nejjemnější stářené rumy již více než 137 let se stále stejným úsilím po nejvyšší kvalitě. Sytá a intenzivní zlatavá barva vychází z pomalého zrání a pečlivého míchání v dubových sudech. Jasné zlatavé odstíny mají původ v unikátním systému Solera. Bohaté jantarové odstíny pramení z dlouhého procesu zrání. Příjemná směs vůní, oplývající tóny květin a ovocného džemu se silným dojmem přítomnosti dřeva. Tato působivá nabídka vrcholí v hladkém, jemném, bohatém a vytříbeném aromatickém zážitku. Při zachování tradice řady Gran Reserva je 23YO komplexní, přesto sametově hladký, plný, s neobvyklou jemností.

Charakteristiky dřeva jsou zřetelné, s pomalým přechodem do lískových oříšků a pražených mandlí. Osobitá jemnost je dobře vyvážená s příjemnými stopami po medu, vanilce a melase. Jemný, sladký charakter je uzavřen parádním, dlouhým zakončením. Žádoucí a ultra-příjemný zážitek pro konzumenta ultra-premium rumů.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: