Novinka

EL DORADO RUM 8 Y.O (0,7l) v dárkové krabičce

  • 1 z 2

Prémiový rum z jihoamerické Guyany. 8-mi letý El Dorado Rum je směs rumů zrajících ve sklepích Demerara Distillers minimálně osm let. Tato směs je složena z rumů vyrobených sudovou kontinuální destilací - bývalý Enmore Estate, francouzskou kontinuální destilací Savalle - bývalý Uitvlugt Estate a rumů vyrobených kontinuální Coffey destilací. Rumy zrají v dubových sudech v Guayaně, kde je ideální prostředí pro zrání. Při teplotě 30 až 34 stupňů Celsia je proces oxidace rychlejší a vytváří jemnou vůni.


  • Na skladě
549 Kč
Kategorie: El Dorado
Velikost lahve: 0,7l
Země původu: Guyana
Barva / Typ: Tmavý
 

Prémiový rum z jihoamerické Guyany. 8-mi letý El Dorado Rum je směs rumů zrajících ve sklepích Demerara Distillers minimálně osm let. Tato směs je složena z rumů vyrobených sudovou kontinuální destilací - bývalý Enmore Estate, francouzskou kontinuální destilací Savalle - bývalý Uitvlugt Estate a rumů vyrobených kontinuální Coffey destilací. Rumy zrají v dubových sudech v Guayaně, kde je ideální prostředí pro zrání. Při teplotě 30 až 34 stupňů Celsia je proces oxidace rychlejší a vytváří jemnou vůni. Za těchto podmínek, jsou nežádoucí látky absorbovány dubovým dřevem. Odstranění nežádoucích látek (zjemňování) pokračuje tak dlouho dokud je rum v přímém kontaktu se dřevem. Většina rumů je stařena v sudech po bourbonu, které jsou zevnitř znovu vypáleny, aby rumy více absorbovaly znaky dřeva. Jemná a lehce nasládlá chuť se stopami dubu a karamelu. Velmi hladký. Lehké až střední tělo s   náznaky tabáku smíchaného s karamelem. Slabá vůně sušených peckovin a flambovaného banánu. Skutečně všestranný rum, hloubku a tělo tohoto vyzrálého destilátu je nejlépe si vychutnat buď samostatně nebo na ledu.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

eldorado_logo

El Dorado je značka rumů, které pocházejí z Guyany. Oblast, ve které se tyto rumy vyrábí, je jedna z nejbohatších na růst cukrové třtiny, ze které tyto lahodné rumy vznikají. Tato oblast skýtá pěstování cukrové třtiny ty nejlepší podmínky – je zde teplé a vlhké prostředí.

Rumy El Dorado, zrající v dubových sudech, se vyznačují výbornou kvalitou a výraznou chutí. Jsou ohodnoceny sedmi zlatými medailemi.

Ochutnejte a přesvědčte se sami. V kombinaci s doutníkem mu neodolá žádný gentleman.