Novinka Tip

Blackwell 007 Limited Edition (0,7l)

Představuje speciální limitovanou edici Blackwell 007, která vznikla u příležitosti 25. filmu s Jamesem Bondem „No Time To Die“, který bude uveden do kin v roce 2021


  • Na skladě
1 090 Kč
Kategorie: Blackwell
Velikost lahve: 0,7l
Země původu: Jamajka
Barva / Typ: Tmavý
Balení: Holá láhev
 

Chris Blackwell,
zakladatel Island Records
, hudebního vydavatelství, které seznámilo svět s Bobem Marleym,člen Rokenrolové síně slávy, majitel GoldenEye, bývalého domu Iana Fleminga, autora Jamese Bonda, a muž stojící za značkou rumu Blackwell, inspirovanou rodinným receptem, která v sobě zosobňuje vřelost a vášeň Jamajky.

Natáčení nové bondovky probíhalo na Jamajce. Blackwell Rum je vybraným nápojem nového Jamese Bonda a jeho limitovaná edice je toho oslavou.

Lahev limitované edice je opatřena QR kódem s odkazem do rozšířené reality (AR), kde Chris Blackwell sdílí životní historky, hudební výběry, koktejlové recepty a mnoho dalšího.

Obsahem lahve je klasický rum Blackwell, tmavý, dva až čtyři roky zrající rum, vyráběný na Jamajce společností J. Wray & Nephew, kterou až do své smrti vlastnil dědeček Chrise Blackwella. Chris pokračuje v představování opravdové Jamajky rodinným receptury, podle které se tento rum vyrábí.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: