Brilla Rosé Prosecco Extra Dry (0,2l)

Italské Prosecco s typicky ostrou a jemně perleťovou žlutou barvou. Vůně příjemně květinová s ovocnými tóny broskví a zelených jablek a druhotnými tóny achátu a šeříku. V chuti je lehké a osvěžující s harmonickou kyselinkou. 

 


  • Na skladě
89 Kč
Kategorie: Brilla
Velikost lahve: 0,2l
Země původu: Itálie
Oblast: Treviso, Veneto
Barva / Typ: Růžové
Balení: Holá láhev
 

“Diamanty jsou nejlepší přítelkyní dívky” zpívala Marylin Monroe ve filmu Pánové preferují blondýnky (1953). Je to už 50 let a ten malý kus uhlíku stále představuje zakázaný sen mnoha žen a mužů po celém světě. Bílá, černá nebo ozdobná ... nezáleží ... opravdu se počítá, že je velká a zářivá. Ano, řekla jsem, muži, nemýlím se, žijeme v době, kdy bylo odepřeno mnoho stereotypů a překlenuto mnoho generačních mezer: ve světě módy ženy rády nosí pánské oblečení a objevují, že mohou používat stejné šaty, zatímco zůstávají jiné a totéž platí pro muže; ve světě vína se jiskry přizpůsobily chutě žen i mužů a překonaly staré předsudky, které způsobovaly, že první pila pouze bílá vína a druhá výhradně červená; dnes se s mladšími ženami potkávají nejen starší muži, ale také to samé s mladšími chlapci. Co spojuje všechny pohlaví a věky v novém tisíciletí, je touha bavit se, žít, uniknout ... a co víc než třpytivý, jiskřící, zářící předmět může zprostředkovat myšlenku oslavy? Pak přijde BRILLA.

Světle růžová barva, Suchá, měkká a dobře vyvážená na patře, kulatá a plná struktura těla, Perfektní jako aperitiv, ale vynikající s rybími polévkami, grilovanými rybami a houbami založenými na houbách

 

  • SLOŽENÍ: Glera, Pinot Noir
  • APPELLACE SPUMANTE EXTRA DRY
  • VÝROBNÍ OBLAST: Veneto
  • Podnebí: Mírné, zmírněné mořem, řetězec Alp ho chrání před severními větry. Zima je chladná a mokrá, léta jsou horká a dusná se středními teplotami.
  • SKLADOVACÍ ČAS: 2 roky
  • PORCE. TEMP: 8/12 ° C
  • OBSAH ALKOHOLU: 11% obj

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: