Božkov Republica Exclusive (0,7l)

  • 1 z 2

Lahodný třtinový rum Božkov Republica Exclusive tmavě jantarové barvy v sobě snoubí jemně nasládlé chuti tóny vanilky, sušeného ovoce a oříšků. To nejlepší z Karibiku s poctivým prvorepublikovým umem a hrdostí na dobře odvedenou práci. Až osmileté rumy z Nikaragui, Dominikánské republiky, Barbadosu a Jamaiky. Právě tato kombinace zaručuje jemnou chuť, která má zároveň ale pevné tělo. Přesně jako duch první republiky - elegantní, poctivá a hrdá.


  • Na skladě
345 Kč
Kategorie: Božkov
Velikost lahve: 0,7l
Země původu: Česká republika
Barva / Typ: Tmavý
Balení: Holá láhev
 

 První republika je obdobím noblesy a elegance, poctivosti a hrdosti na řemeslný fortel a um, kterým jsme proslulí. Božkov republica exclusive je oslavou těchto prvorepublikových hodnot.

Lahodný třtinový rum Božkov Republica Exclusive tmavě jantarové barvy v sobě snoubí jemně nasládlé chuti tóny vanilky, sušeného ovoce a oříšků. To nejlepší z Karibiku s poctivým prvorepublikovým umem a hrdostí na dobře odvedenou práci. Až osmileté rumy z Nikaragui, Dominikánské republiky, Barbadosu a Jamaiky. Právě tato kombinace zaručuje jemnou chuť, která má zároveň ale pevné tělo. Přesně jako duch první republiky - elegantní, poctivá a hrdá. Nejlépe si tento rum vychutnáte samotný, při pokojové teplotě s těmi, na kterých vám záleží.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: