Novinka

Volcan de mi Tierra X.A (0,7l)

  • 1 z 4

Než se stala tequila drinkem, byla nejdříve sopkou. Před 200 000 lety, erupce sopky Tequila dala vzniknout úrodné půdě, která je dnes domovem tequily Volcan.


  • Na skladě
4 295 Kč
Kategorie: Volcan De Mi Tierra
Velikost lahve: Mexiko
Země původu: Mexiko
Balení: Holá láhev
 

Než se stala tequila drinkem, byla nejdříve sopkou. Před 200 000 lety, erupce sopky Tequila dala vzniknout úrodné půdě, která je dnes domovem tequily Volcan.

Palírna Volcan, poháněná touhou vytvořit jednu z nejlepších tequil na světě, představuje X.A inovativní blend tequil Reposado, Añejo a Extra Añejo, vytvořených 100% z modré agáve, zrající v našich Grace  Casks (specifických sudech z amerického dubu, dodávající  hedvábné, toastové a vanilkové tóny).

Volcan X.A posouvá hranice umění zrání. Aroma přináší harmonické spojení pečené agáve, koření a sladkých tónů vanilky, karamelu a sušeného ovoce. Tento jedinečný blend je nejdokonalejším svého druhu: na patře mísí ideální úroveň sladkosti a jemnosti (Reposado) společně s aromatickou harmonií a komplexitou (Añejo a Extra-Añejo). Neobsahuje žádné příměsi a celkem 10 let trvá, než je možné vytvořit jednu lahev X.A v obou těchto přednostech těžko nachází na dnešním trhu luxusních tequil konkurenci. 

Volcan X.A je dostupný v limitovaném množství a jeho launch odstartovaly nejlepší noční podniky světa, v čele s Hï a Ushuaïa. Kromě inovativní tequily uvnitř okouzlí i samotnou lahví, jejíž zlatě podsvícené dno odkazuje k erupci sopky Tequila. 

Nejlépe chutná čistá nebo na ledu, podávaná ve sklence na stopce nebo v tumbleru.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: