Luc Belaire Bleu (0,75l)

  • 1 z 3

Jeho neobvyklá safírová barva, inspirovaná nádherně modrými vodami Cote d‘Azur, je čistě přírodního původu. I díky barvě je ideální také pro míchání extravagantních koktejlů. Ohromující vůně čerstvých bobulí a tropického ovoce jsou vyváženy elegantní svěžestí a kulatostí, což činí toto cuvée skutečně výjimečným.


  • Na skladě
645 Kč
Kategorie: Luc Belaire
Velikost lahve: 0,75l
Země původu: Francie
Obsah cukru: Demi-sec
Ročník: Neročníkové
Balení: Holá láhev
 

Belaire Bleu je nejnovějším cuvée značky Belaire a představuje dokonalou harmonii starého a nového světa.

 

HROZNY

Odrůdy: 45 % Ugni Blanc, 55 % Colombard

 

BARVA

Jeho neobvyklá safírová barva, inspirovaná nádherně modrými vodami Cote d‘Azur, je čistě přírodního původu. I díky barvě je ideální také pro míchání extravagantních koktejlů.

Dosáž: 45 g/l

 

CHUŤ

Uchvacující modrá barva s bohatou sametovou pěnou. Ohromující vůně čerstvých bobulí a tropického ovoce jsou vyváženy elegantní svěžestí a kulatostí, což činí toto cuvée skutečně výjimečným. 

 

PÁROVÁNÍ K JÍDLU

Perfektní do koktejlů či jako aperitiv, který díky své barvě opravdu zaujme. Lze ho ale párovat s měkkými a čerstvými sýry či dezerty na bázi kávy a čokolády. Například tiramisu mu bude opravdu skvělým partnerem.

Ideální teplota podávání je 8 - 10°C.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Výrobce šumivého vína Luc Belaire je La Maison du Rhum, který byl založený již v roce 1898. Současná 6. generace vinařů stále dohlíží na výrobu všech produktů, včetně každé láhve Luc Belaire. Zajišťují tak dokonalou rovnováhu směsi vína a dosážního likéru v každém stáčení a vytvářejí elegantní a osvěžující směs. Řada Belaire kombinuje hrozny vzácné kvality s řemeslným zpracováním, které lze nalézt pouze v rodinném vinařství, jako je La Maison du Rhum.