Chlaďák Bisol Ice Bucket

  • 649 Kč 129 Kč –20 %
  • Na skladě
520 Kč
Kategorie: Chlaďáky
 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

bisol_logo

BISOL je renomované rodinné vinařství. Již od roku 1542 se jejich majetek a know-how přenáší z otce na syna. Dnes jsou majitelé 2 bratři Antonio a Elizeus a jejich děti Gianluca a Desiderio, Claudio a Alberto a spravují celých 177ha vinic, nacházejících se převážně na strmých, těžko přístupných svazích v okolí sídla vinařství v Santo Stefano, jejichž expozice i podloží jsou ideální pro pěstování odrůdy Glera. Díky tomu je Bisol jedním z mála vinařství v této oblasti kontrolujícím kvalitu v celém procesu výroby, od pečlivého výběru půdy až po konečné lahvování.

Antonio Bisol vypráví, že si pamatuje, že se jeho otec i všichni před ním snažili koupit pozemky strmé a těžko přístupné, kde se těžko pracovalo, takové pozemky, které byly ideální pro odrůdu Glera s výjimečnou citlivostí na charakter místa, kde je vysazena.

Bisol je vinařství se značnými úspěchy ve světě, které má svůj nemalý podíl na současném postavení vín Prosecco ve světě.

Současně představují to "nej" z Prosecca Valdobbiadene tj. v jejich vinařství je obsažen notný kus historie i současnosti, krásná kolekce kvalitních vinic, včetně vinic v nejprestižnější části Cartizze.