ARARAT 20YO (0,7l) v dárkové krabičce

  • 1 z 2

ARARAT 20YO Nairi získala svůj název podle jedné z nejmocnějších zemí Nairi (předchůdci dnešní Arménie), která byla známá svým nedobytným hlavním městem Tušpou. Nairi má nádherně sytou, tmavě jantarovou barvu, aroma Nairi je komplexní a hedvábné. Jemná kombinace opečeného chleba přechází do cedrových podtónů. Chuť je bohatá a celistvá s lahodným dozníváním.


  • Na skladě
1 195 Kč
Kategorie: Ararat
Velikost lahve: 0,7l
Země původu: Arménie
 

ARARAT 20YO Nairi získala svůj název podle jedné z nejmocnějších zemí Nairi (předchůdci dnešní Arménie), která byla známá svým nedobytným hlavním městem Tušpou. Nairi má nádherně sytou, tmavě jantarovou barvu, aroma Nairi je komplexní a hedvábné. Jemná kombinace opečeného chleba přechází do cedrových podtónů. Chuť je bohatá a celistvá s lahodným dozníváním. Vyrábí se podle tradiční metody z arménských bílých hroznů a pramenité vody. Následně zraje v sudech z kavkazského dubu. ARARAT je považována za vlajkovou loď arménských brandy. Na trh byl uveden již v roce 1887 a od té doby se stal nedílnou součástí života mnoha generací milovníků brandy. ARARAT je nejznámější a nejúspěšnější značkou brandy na světě.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
Nacházíte se na stránkách s prodejem alkoholických nápojů. Pokračováním v prohlížení potvrzujete, že vám již bylo 18 let. Tyto stránky používají soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde.