Charles de Cazanove Stradivarius Brut Vintage 2009 (0,75l)

„Antonio Stradivari byl italský řemeslný výrobce strunných nástrojů, který je považován za nejvýznamnějšího řemeslníka v oboru. Latinizovaná forma jeho příjmení je Stradivarius. Šampaňské „Stradivarius“ představuje dosažení dokonalé harmonie terroiru a naší vinařské „Savoir-faire“ (odbornosti)!  • Na skladě
1 525 Kč
Kategorie: Charles de Cazanove
Velikost lahve: 0,75l
Země původu: Francie
Oblast: Champagne
Ročník: 2009
Barva: Bílé
 

„Antonio Stradivari byl italský řemeslný výrobce strunných nástrojů, který je považován za nejvýznamnějšího řemeslníka v oboru. Latinizovaná forma jeho příjmení je Stradivarius. Šampaňské „Stradivarius“ představuje dosažení dokonalé harmonie terroiru a naší vinařské „Savoir-faire“ (odbornosti)!

Charles de Cazanove Brut Stradivarius je limitovaná edice prestižního ročníkového šampaňského (ročník 2009: výjimečné léto, které vedlo k dokonalé zralosti hroznů). Stradivarius má zralou barvu se zlatavými odlesky, sytou vůni bílého ovoce (jablíčka) a citrusů a plnou a bohatou komplexní chuť s tóny zelených jablíček, citrusů, broskví a briošek. Mimořádně dlouhé zrání v lahvi na kvasinkách (11 let) dodalo vínu impozantní chuťovou vyspělost.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: