Novinka

Cielo Frizzante 9 Rosé (0,75l)

Cielo e Terra Cielo 9° Rosato je prvotřídní šumivé víno ve sklenici. Má nádherně zářivou růžovou barvu. Toto italské šumivé víno potěší oko odlesky fialek, šeříku, jasmínu, moruše a borůvek ve vůni.


  • Na skladě
115 Kč
Kategorie: Cielo
Velikost lahve: 0,75l
Země původu: Itálie
Barva / Typ: Růžové
Obsah cukru: Extra Dry
Balení: Holá láhev
 

Ciello 9° Rosato lze právem označit za mimořádně ovocné a sametové, protože bylo vinifikováno s příjemně sladkým chuťovým profilem. Toto lehké šumivé víno je na patře lehkonohé a mnohovrstevnaté. Díky živým ovocným kyselinkám je Cielo 9° Rosato na patře fantasticky svěží a živé. V závěru toto rosé z vinařské oblasti Veneto nakonec potěší dobrou délkou. Opět se objevují tóny jasmínu a levandule.

Vinifikace Cielo 9° Rosato z Cielo e Terra

Víno 9° Rosato z Itálie se vyrábí z odrůd Glera a Raboso. Po sklizni hroznů se hrozny okamžitě převezou do lisovny. Zde se třídí a pečlivě drtí. Kvašení pak probíhá v nerezových tancích při kontrolovaných teplotách. Po vinifikaci následuje několikaměsíční zrání na jemných kalech, než se víno nakonec stáčí do lahví.

Podrobnosti pro Cielo e Terra Cielo 9° Rosato

Toto italské šumivé víno si nejlépe vychutnáte vychlazené při teplotě 8-10 °C. Skvěle se hodí k jogurtové pěně s mákem, bezinkové jogurtové zmrzlině s meduňkou nebo kokosovému a kefírovému krému.

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: