Novinka

Havana Club TRIBUTO 2021 (0,7l) v dárkové krabičce

Havana Club, přední značka kubánského rumu jak na Kubě, tak po celém světě, ztělesňuje dědictví a vedoucí postavení kubánské tradice výroby rumu už od roku 1878. Díky unikátnímu know-how svých Maestros Roneros udržela značka Havana Club naživu umění „aneja miento“: umění destilace, zrání a míchání prémiových rumů. Výroba rumu začíná u hlavní suroviny – cukrové třtiny, která je důkladně vybírána. Zpravidla bývá rum ukládán do sudů z amerického bílého dubu po bourbonu. Značka Havana Club odkazuje na kubánskou tradici výroby rumu a unikátní atmosféru metropole Havany. Je úzce svázaná s kubánskou kulturou a Kubánci jsou na ni pyšní jako na skutečnou národní ikonu.


  • Na skladě
10 995 Kč
Kategorie: Havana Club
Velikost lahve: 0,7l
Země původu: Kuba
Barva / Typ: Tmavý
Balení: Dárkové balení
 

Havana Club Tributo 2021 je šestou edicí z oceňované a limitované kolekce Tributo, která se získává z šarže 100 exkluzivních sudů, které nebyly nikdy předtím použity, a které pak zrály ve speciálních sudech z údolí Douro v Portugalsku.

Havana Club Tributo 2021, vytvořený mistrem kubánského rumu z Havana Club, Asbelem Moralesem, staví most s prvním dílem kolekce: Tributo 2016. Mistr tvůrce vybral vynikající rumové základy inspirované tímto prvním Tributem a znovu nechali zrát v sudech po bílém portském víně.
Výsledný rum je snoubením mezi směsí a sudem a nabízí lahodnou zaoblenou chuť, umocněnou jemnými náznaky hroznů, ořechů a kávy, které v sobě skrývají umění tohoto výrazu.
Luxusní rum je prezentován v tmavé dřevěné krabici, která odlišuje bohatost kolekce atraktivními zlatými a olivově zelenými akcenty, odrážejícími barvy Portugalska, místa původu výrazných sudů.
Každá láhev je očíslována a personalizována podpisem mistra kubánského rumu Asbela Moralese, což je maximální záruka kvality a nadřazenosti.
Havana Club Tributo 2021, lahvováno na 40% ABV, je prezentováno na virtuálním Habano Festivalu a bude dostupné na přibližně 15 mezinárodních trzích (hlavně v Evropě).

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: