Diplomático Planas (0,7l)

Diplomático Planas je nejnovější rum značky Diplomatico. Svůj název získala podle planiny, ležící nedaleko této legendární palírny. Rum Diplomatico Planas zrál 6 let v dubových sudech, následně se filtruje přes uhlí, čímž se z něj odstraní všechny barevné tóny, výsledkem čehož je křišťálově průzračný rum s nečekaně kamplexní, jemně krémovou a lahodnou chůtí s tóny kokosu a kávy a svěží vůni, s delikátním a výrazným závěrem. Určitě potěší všechny příznivce kvalitních rumů. Je vhodný jak pro přímé pití, tak na míchání do koktejlů.


  • Na skladě
650 Kč
Kategorie: Diplomatico
Velikost lahve: 0,7l
Země původu: Venezuela
Barva / Typ: Bílý
Balení: Holá láhev
 

Diplomático Planas je nejnovější rum značky Diplomatico. Svůj název získala podle planiny, ležící nedaleko této legendární palírny. Rum Diplomatico Planas zrál 6 let v dubových sudech, následně se filtruje přes uhlí, čímž se z něj odstraní všechny barevné tóny, výsledkem čehož je křišťálově průzračný rum s nečekaně kamplexní, jemně krémovou a lahodnou chůtí s tóny kokosu a kávy a svěží vůni, s delikátním a výrazným závěrem. Určitě potěší všechny příznivce kvalitních rumů. Je vhodný jak pro přímé pití, tak na míchání do koktejlů. Obsah alkoholu je 47%.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

diplomatico_logo

Diplomático je legendární značka rumu. Vznikla na konci 18. století díky velké iniciativě a vášni Dona Juancha Nieta Melendeze, který se zabýval objevováním zdrojů a procesů odpovědných za mnoho lákavý chutí tradičních nápojů ve Venezuele.

Don Juancho neúnavně hledal svůj vlastní způsob výroby rumů. Zohledňoval dané životní prostředí, které výrobní proces do jisté míry ovlivňují – například tropické počasí – horké a vlhké. A tak stvořil kombinací mnoha produktů – rumů a různých šťáv a přísad – skvělý rum s nezaměnitelným tělem a jemným aroma.

A tak se vydal rum pod značkou Diplomático do světa, kde sklidil veliký úspěch. Výroby se ujal po Donu Juanchovi jeho syn, který kráčí v otcových šlépějích a vyrábí rum již tradiční metodou. Ochutnejte tento exkluzivní rum jemné chuti. Spatříte v něm hrdost Venezuely i neskrývanou jemnost místní cukrové třtiny.