Novinka

Piper Heidsieck zástěra pro someliéry

 • 1 z 2

Originální červená someliérská zástěra s laclem značky Piper Heidsieck. Poslouží určitě i jako kuchařská zástěra. Skvělý dárek pro milovníky šampaňského Piper Heidsieck.


 • Na skladě
495 Kč
Kategorie: Piper Heidsieck
 

Originální červená someliérská zástěra s laclem značky Piper Heidsieck. Poslouží určitě i jako kuchařská zástěra.

Skvělý dárek pro milovníky šampaňského Piper Heidsieck.

Podobné produkty

 • piper ksiltovka 01
  Klasická béžová kšiltovka značky Piper Heidsieck s logem vepředu. Kšiltovka má síťku, takže dokonale větrá, a nejvíc si ji užijete v teplých...
 • piper pansketriko 01
  Klasické béžové tričko rovného střihu značky Piper Heidsieck s logem PH. Skvělý dárek pro milovníky šampaňského Piper Heidsieck.
 • piper postardeka 01
  Červený fleecový polštář značky Piper Heidsieck s bílým vyšitým logem PH. Uvnitř polštáře se skrývá praktická fleecová deka. Skvělý dárek pro...

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

ph_logo

Florens-Louis Heidsieck byl synem luteránského ministra z Vestfálska. Přestěhoval se do Remeše, aby tam pracoval jako obchodník s oděvy a objevil tam kouzlo vinařství. Své vlastní víno začal vyrábět v roce 1780 a přestože nebyl ani vinař ani rodák z Remeše, měl talent a ve své nové profesi tvrdě pracoval. Svůj vlastní Vinařský dům založil 16. července 1785. To se již v tomto umění stal odborníkem a dokonce věnoval jedno ze svých vín královně Marii Antoinettě. Navíc získal tu čest, že mohl své víno prezentovat Její Výsosti sám. Když Florens-Louis Heidsieck v roce 1828 zemřel, jeho synovec a spolupracovník Christian Heidsieck převzal Maison Heidsieck v partnerství se svým bratrancem, Henri Guillaume Piperem.

Piper byl výjimečně nadaným obchodníkem a jako podnikatel své doby cestoval po světě a propagoval šampaňské Heidsieck. Čtrnáct královských a císařských dvorů z nich udělalo svého oficiálního dodavatele a nedlouho nato bylo "Heidsieck od Pipera" jediným šampaňským, které praví aficionados pili. A tak se víno s jakostními standardy přísně definovanými samotným Florens-Louis Heidsieckem velmi rychle stalo známým jako "Piper-Heidsieck".

V říjnu 1838 se tato jména ještě více přiblížila, když se Henri Piper oženil. ...s vdovou po Christianu Heidsieckovi!

1. ledna 1851 Henri Piper přibral do spolku svého bratrance J.C. Kunkelmanna.

Při příležitosti stého výročí Domu v roce 1885 pověřili známého klenotníka ruského královského dvora Fabergé, aby vyrobil ornament ze zlata, lapis lazuri a diamantu a ozdobili jím speciální šampaňské vyrobené při této příležitosti.

Po smrti J.C. Kunkelmanna pokračoval jeho syn. Poté podnik převzala jeho dcera a zeť a Dům zůstal v rodině.

V roce 1985 Piper-Heidsieck velkolepě oslavil dvousetleté výročí na Château de Versailles.

Na konci 80. let se Piper-Heidsieck spojil s mezinárodně známou firmou vyrábějící víno a alkohol Rémy Cointreau.

V roce 1997 se Piper-Heidsieck rozhodl používat červenou barvu ke zvýraznění své hrdé a inovativní osobnosti a ukázat ji na svých lahvích celému světu.