HENDRICK’S GIN (1,0l)

Hendrick's je malosériově vyráběný gin, destilovaný ve skotské přímořské vesnici Girvan. Je plněn do lahví, připomínající staré lékárenské dózy a je ideální k míchání Gin & Tonic. Rafinovaná galerie bylin a přírodních  ingrediencí je do ginu Hendrick’s „zabudovávána“ v průběhu destilace.Jalovec, koriandr a citrusové kůry doplňuje líbezný dotek růží, dosažený jemným vylisováním esenciálních olejů z okvětních lístků. A poté OKURKA!


  • Na skladě
985 Kč
Kategorie: Hendrick's
Velikost lahve: 1,0l
Země původu: Skotsko
Balení: Holá láhev
 

Hendrick's je malosériově vyráběný gin, destilovaný ve skotské přímořské vesnici Girvan. Je plněn do lahví, připomínající staré lékárenské dózy a je ideální k míchání Gin & Tonic. Rafinovaná galerie bylin a přírodních  ingrediencí je do ginu Hendrick’s „zabudovávána“ v průběhu destilace.Jalovec, koriandr a citrusové kůry doplňuje líbezný dotek růží, dosažený jemným vylisováním esenciálních olejů z okvětních lístků. A poté OKURKA! Neobyčejný destilační proces, v kombinaci s „podivně lahodným“ souhrnem výtažků, vytváří jediný gin svého druhu, který je vášnivě milován malou, ale rostoucí hrstkou jedinců po celém světě.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

hendricks_logo

Hendrick´s Gin je vyráběn ve městě Girvan ve Skotsku firmou William Grant & Sons. Je poznatelný podle hnědé láhve provedené ve starém lékárnickém stylu, do které je stáčen. Výroba Hendrick´s Ginu je odlišná od konkurence, neboť využívá dvě metody destilace – Bennet still a Carted-Head still. Výsledný gin vzniká prakticky smícháním dvou různě destilovaných ginů. Výroba je malosériová, destilace pomocí „Bennet still metody“ se provádí ve 450 litrových měděných nádobách. Destilát je 24 hodin louhován spolu se směsí bylin a koření, poté se zahřívá a páry se kondenzují. Oproti tomu „Carted-Head still“ metodou se promění destilát v plynné skupenství. Plyn prochází přes koše s kořením a bylinkami, a takto obohacen je převeden zpět na kapalinu.

Hendrick´s Gin je také jedinečný tím, že do výsledného smíchaného ginu je přidána esence z okvětních lístků růže (Bulgaria Rosa Damascena) a okurek. To ginu dodává specifickou chuť.