Borgo Molino Motivo Prosecco Treviso D.O.C. Brut Millesimato (0,75l)

Výběr z hroznů Glera TREVIGIANI. Šumivé víno brilantní slámově žluté barvy, jemné a vytrvalé s čistou vůní a ovocnými tóny. Vynikající jako aperitiv, s předkrmy či rybami. Ideální teplota: 6-8 °C.


  • Na skladě
265 Kč
Kategorie: Borgo Molino
Velikost lahve: 0,75l
Země původu: Itálie
Oblast: Treviso
Barva / Typ: Bílé
Obsah cukru: Brut
Balení: Holá láhev
 

Výběr z hroznů Glera TREVIGIANI. Šumivé víno brilantní slámově žluté barvy, jemné a vytrvalé s čistou vůní a ovocnými tóny. Vynikající jako aperitiv, s předkrmy či rybami. Ideální teplota: 6-8 ° C.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

bm_logo

Vinařství Borgo Molino, ležící nedaleko Trevisa mezi svahy Conegliano a Valdobbiadene, bylo založeno v roce 1922. V těchto dnech vedou vinařství dva bratři. Paolo, enolog, zabývající se výrobou a zráním vína, a Pietro, starající se o obchod a marketing. Oběma bratrům předal lásku k vínu jejich otec Sergio Nardin, který po dlouhá léta vinařství vedl a staral se o jeho růst.Vášeň pro pěstování vína přivedla rodinu Nardin ke koupi vinic Melonetto v srdci oblasti Lison Pramaggiore (oblasti s kontrolovaným původem „DOC“) na rozhraní Veneta a Friuli. Tato oblast se vyznačuje na jíl bohatou půdou, což vínu dodává speciální charakter.