Novinka

Whispering Angel Plážová Taška

Originální velká plážová taška Whispering Angel značky Château d'Esclans. Pevná plážová taška s nadčasovým námořnickým designem v růžovém provedení - jako dělaná na francouzskou rivieru! Do tašky se určitě vejde ručník, láhev s pitím a osobní věci - ty je možné schovat do praktické vnitřní kapsy na zip.


  • Na skladě
590 Kč
Kategorie: Château d'Esclans
 

Originální velká plážová taška Whispering Angel značky Château d'Esclans.

Pevná plážová taška s nadčasovým námořnickým designem v růžovém provedení  - jako dělaná na francouzskou rivieru! Do tašky se určitě vejde ručník, láhev s pitím a osobní věci - ty je možné schovat do praktické vnitřní kapsy na zip.

Skvělý dárek pro milovníky růžového vína Whispering Angel.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Château d’Esclans se nachází ve výjimečném terroiru v srdci Provence, 25 kilometrů od bývalého římského městského státu Frejus na pobřeží Středozemního moře.

Na sklepích Château dnes známých jako nejstarší v regionu původně stál středověký hrad který Gérard De Villeneuve v roce 1201 dostal darem od provensálského hraběte. Současný zámek inspirovaný stylem toskánských vil byl postaven v 19. století a od té doby zde žily slavné francouzské rodiny. V roce 2006 získal Château d' Esclans Sacha Lichine Tehdy se začal psát nový a vzrušující příběh tohoto pozoruhodného Château.

Dnes se Château d’ Esclans skládá ze 427 hektarů z toho je 140 hektarů vinic. Chateau d’ Esclans vyrábí prémiová růžová vína s apelací Côtes de Provence a Coteaux d’Aix en Provence Využívá k tomu autentické metody výroby vína v kombinaci s osobitým stylem aby pozvedl zážitek při vychutnávání.