Belvedere Single Estate Rye Lake Bartěžek (0,7l)

  • 1 z 2

Belvedere SINGLE ESTATE RYE, série dvou jedinečných vodek, ukazující důležitost vlivu terroiru na chuť a charakter destilátu.
Belvedere Lake Bartežek je pojmenována podle malého, nedotčeného jezera, které ohraničuje specifickou oblast, kde se exkluzivně pěstuje jedinečné žito odrůdy Diamond Dankowskie pro tuto vodku.


  • Na skladě
965 Kč
Kategorie: Belvedere
Velikost lahve: 0,7l
Země původu: Polsko
Balení: Holá láhev
 

Belvedere SINGLE ESTATE RYE, série dvou jedinečných vodek, ukazující důležitost vlivu terroiru na chuť a charakter destilátu.
Belvedere Lake Bartežek je pojmenována podle malého, nedotčeného jezera, které ohraničuje specifickou oblast, kde se exkluzivně pěstuje jedinečné žito odrůdy Diamond Dankowskie pro tuto vodku. Na rozdíl od jiných vodek, Belvedere Lake Bartežek je ponechána bez filtrace. Díky dokonale zvládnutému palírenskému řemeslu dokáží v palírně Belvedere zajistit, že žito a specifický, jezery ovlivněný terroir, září uvnitř destilátu.


Přitažlivý destilát s jemným květinovým nádechem a komplexním charakterem. V aroma vynikají tóny bobkového listu, čerstvě posekaného žita a mandlí. Chuť je svěží, zakulacená a delikátní stóny máty, čerstvého tabáku, sena a sušenek. Delikátní, vyvážená a strukturovaná vodka.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

belvedere_logo

Vodka Belvedere je značka s dlouholetou tradicí, je vyráběna čtyřnásobnou destilací. Jsou dodržovány tradiční prověřené postupy, což zajišťuje ten nejvyšší standard vodky. Bohatá sametová textura s náznakem bílého pepře. Vodka Belvedere představuje to nejlepší z tradiční polské výroby vodky, zcela bez přidaných příměsí, z vody pocházející z artézské studny. 600 let výroby této vodky znamená, že máte před sebou vodku vyráběnou tradičním způsobem a bez kompromisů.