Belvedere Single Estate Rye Smogory Forest (0,7l) + dárková originální taška zdarma

  • 1 z 2

Belvedere SINGLE ESTATE RYE, série dvou jedinečných vodek, ukazující důležitost vlivu terroiru na chuť a charakter destilátu.


Belvedere Smogóry Forest je pojmenována podle malé vesničky Smogóry a lesů, které ji obklopují. Právě tady, vzalesněných končinách západního Lubušského regionu, se nachází specifická oblast, kde se exkluzivně pěstuje žito odrůdy Diamond Dankowskiepro tuto vodku. Na rozdíl od jiných vodek je Belvedere Smogóry Forest ponechána bez filtrace.


  • Na skladě
895 Kč
Kategorie: Belvedere
Velikost lahve: 0,7l
Země původu: Polsko
 

Belvedere SINGLE ESTATE RYE, série dvou jedinečných vodek, ukazující důležitost vlivu terroiru na chuť a charakter destilátu.


Belvedere Smogóry Forest je pojmenována podle malé vesničky Smogóry a lesů, které ji obklopují. Právě tady, vzalesněných končinách západního Lubušského regionu, se nachází specifická oblast, kde se exkluzivně pěstuje žito odrůdy Diamond Dankowskiepro tuto vodku. Na rozdíl od jiných vodek je Belvedere Smogóry Forest ponechána bez filtrace. Díky dokonale zvládnutému palírenskému řemeslu dokáží v palírně Belvedere zajistit, že žito a specifický, lesy ovlivněný terroir, září uvnitř destilátu. Odvážný a chuťově výrazný destilát. Intenzivní vůně mořského vzduchu, opečeného žitného chleba a karamelu. V ústech přechází prvotní záblesk sladkosti do tónů medových sušenek, černého pepře, sladkého krému a opražených oříšku. Závěr je dlouhý s tóny krému, černého pepře a čerstvě upečeného žitného chleba.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

belvedere_logo

Vodka Belvedere je značka s dlouholetou tradicí, je vyráběna čtyřnásobnou destilací. Jsou dodržovány tradiční prověřené postupy, což zajišťuje ten nejvyšší standard vodky. Bohatá sametová textura s náznakem bílého pepře. Vodka Belvedere představuje to nejlepší z tradiční polské výroby vodky, zcela bez přidaných příměsí, z vody pocházející z artézské studny. 600 let výroby této vodky znamená, že máte před sebou vodku vyráběnou tradičním způsobem a bez kompromisů.

 
Nacházíte se na stránkách s prodejem alkoholických nápojů. Pokračováním v prohlížení potvrzujete, že vám již bylo 18 let. Tyto stránky používají soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde.