Novinka

Fernet Stock Standard Citrus (6x1,0l) Karton

  • 1 z 2

Základem originální chuti Fernetu Stock Standard je speciálně vybraná směs 14 bylin. Hlavní macerát vzniká louhováním bylin v lihu po dobu 8 týdnů. Do macerátu se poté přidá voda s unikátními minerálními vlastnostmi ze speciálního tuzemského vrtu a další přísady jako cukr, karamelový kulér apřírodní aroma citrusových plodů


  • Na skladě
2 135 Kč
Kategorie: Po Kartonu
Velikost lahve: 1,0l
Země původu: Česká republika
Balení: Holá láhev
 

Legendární hořko-bylinný nápoj ručně vyráběný podle přísně utajovaného receptu již 90 let. První Fernet Stock namíchal Lionello Stock v Plzni roku 1927. Veřejnost ihned zaujal svým jedinečným složením a unikátním výrobním postupem. Podle jeho původní receptury, stále stejně poctivě, se Fernet Stock vyrábí v palírně v Prádle u Nepomuku dodnes. 

 

Výroba

Základem originální chuti Fernetu Stock Standard je speciálně vybraná směs 14 bylin. Hlavní macerát vzniká louhováním bylin v lihu po dobu 8 týdnů. Do macerátu se poté přidá voda s unikátními minerálními vlastnostmi ze speciálního tuzemského vrtu a další přísady jako cukr, karamelový kulér a přírodní aroma citrusových plodů. 

Obsah alkoholu: 33%

 

Tipy na koktejly

Fernet Lemonade

4 cl Fernet Stock Citrus
15 cl 7UP nebo Sprite
plátek citrónu, led

Naplňte sklenici ledem, zalijte citronovou limonádou, opatrně doplňte Fernet Stock Citrus tak, aby se zachovala horní vrstva, a nakonec ozdobte plátkem citrónu.

 

Citrus Spritz

4 cl Fernet Stock Citrus
15 cl bezinková limonáda
bazalka nebo máta, plátek citrónu, led

Naplňte sklenici ledem, zalijte bezinkovou limonádou, navrstvěte Fernet Stock Citrus tak, aby se zachovala horní vrstva a nakonec ozdobte plátkem citronu a mátou.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: