Ceder's Crisp (0,5l)

  • 1 z 2

CEDER'S je nealkoholický destilát, který v sobě kombinuje jedinečný švédský styl a nedotčenou vodu spolu s divokými a vzácnými jihoafrickými bylinami rostoucími v pohoří Caderberg. Je skvělý s tonikem, ale i čistý sám o sobě na ledu.


  • Na skladě
550 Kč
Kategorie: Nealkoholické destiláty
Velikost lahve: 0,5l
Země původu: Švédsko
Balení: Holá láhev
 

Ceder's Crisp – Ceder`s je destilát bez alkoholu s dominantní jalovcovou chutí s přidáním exotických rostlinných ingrediencí, tzv. botanicals, které jsou typické pro jihoafrické pohoří Caderberg. Výsledný nealkoholický destilát představuje dokonale lehký, trendy drink pro sofistikované koktejly pro ty, kdo nechtějí nebo nemohou pít alkohol.

 

Průzračně čirý CEDER’S Crisp je dokonalou kombinací osmnácti botanicals, jako je například jalovec, citrus, koriandr, svěží chuť okurky, uklidňující heřmánek, levandule a exotický rooibos a buchu.

 

Příběh vzniku

Zakladatelé Craig a Maria se setkali při práci ve Stockholmu, poté se přestěhovali do Kapského města v Jižní Africe, kde se dozvěděli se o zajímavých botanicals, které rostou v Cape Flower Kingdom. Myšlenka CEDER‘S  vznikla začátkem roku 2017, kdy se nechali inspirovat kouzelnou krajinou pohoří Caderberg a rozhodli se vytvořit produkt odrážející čistotu a jednoduchost a kouzlo nealkoholického destilátu.

 

Výroba

Ručně vybrané botanicals jsou jednotlivě destilovány, extrahovány nebo macerovány v Jižní Africe a Evropě, aby z nich byly získány nejlepší chutě. Poté se mísí s panenskou švédskou vodou a plní se do lahví.

 

Podávání

Ceder's Crisp je radost z vytříbených vůní a chutí, které vás osloví ve sklence jenom tak. Jestli jste spíš na drinky, tak naplňte sklenici ledem, přidejte 40 ml Ceder's Crisp, doplňte tonikem, přidejte pár plátků okurky a máte parádní Ceder's Crisp&Tonic. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: