FLEURS DE PRAIRIE COTES DE PROVENCE ROSÉ (0,185l)

Fleurs de Prairie pochází z ručně vybraných vinic v celém regionu Languedoc, z nichž některé mají více než 50 let starou révu.


  • Na skladě
60 Kč
Kategorie: Fleurs de Prairie
Velikost lahve: 0,2l
Země původu: Francie
Oblast: Languedoc
Barva / Typ: Růžové
Obsah cukru: Suché
Odrůda: Cinsault, Grenache, Syrah
Balení: Holá láhev
 

Fleurs de Prairie se překládá jako „květy“, oslavující nádherná pole vistárie, levandule, máku a slunečnic, které pokrývají jih Francie. Toto víno pocházející z vybraných vinic, které tečkují na pobřežních svazích oblasti, které se táhnou po pobřeží, je středomořskou kombinací slunce, větru, mírného vodního stresu a vlivu oceánu, které poskytují ideální podmínky pro zrání hroznů k dokonalé rovnováze chutí a svěžest. Fleurs de Prairie je vytvořena v tradičním stylu jižní Francie s bledou lososovou barvou, jemnou chutí jahod, okvětních lístků růží a bylin a jasnou, osvěžující kyselinkou. Vyrábí jej rodinný Les Grands Chais de France.

Fleurs de Prairie je světle lososové barvy, s jemnou chutí červeného ovoce a citronu a jemnou notou tropického ovoce v závěru. 

Jeho jasná, osvěžující kyselost z něj dělá dokonalého společníka k jídlu nebo jako aperitiv.

43% Grenache Noir, 40% Syrah, 9% Carignan, 5% Cinsault, 3% Mourvèdre.

Spojte toto víno s lehkým tělem s lehčími pokrmy, použijte ovocné příchutě k páru s letním ovocem a zeleninou nebo si vychutnejte čerstvé ryby nebo lehčí bílkoviny pečené s čerstvými bylinkami.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: