Bepi Tosolini MOST 700 (0,7l)

Acquavite z hroznů Friulano, Fragolino, Muškát a Merlot. Destilovaná tradiční manuální metodou, čirá barva, velmi elegantní chuť s tóny červeného ovoce, malin, jahod a květin. Dochuť je plná jemná, až sametová. Obsah alkoholu je 40%. V 80. letech vytvořil Bepi Tosolini „MOST“. Jemnou a aromatickou vinnou pálenku ze šťávy pečlivě vybraných vinných hroznů z friulské oblasti. Dvojitá destilace zajišťuje čistý, jemný a velmi aromatický destilát, okouzlující svojí svěžestí. Fermentovaná šťáva je destilována po velmi krátké době od vymačkání. Díky tomu si destilát zachovává čerstvou chuť zvolené odrůdy a přenáší ji do vaší sklenice, jako by došlo k vymačkání hroznů přímo před vámi.


  • Na skladě
990 Kč
Kategorie: Bepi Tosolini
Velikost lahve: 0,7l
Země původu: Itálie
Balení: Holá láhev
 

Acquavite z hroznů Friulano, Fragolino, Muškát a Merlot. Destilovaná tradiční manuální metodou, čirá barva, velmi elegantní chuť s tóny červeného ovoce, malin, jahod a květin. Dochuť je plná jemná, až sametová. Obsah alkoholu je 40%.


V 80. letech vytvořil Bepi Tosolini „MOST“. Jemnou a aromatickou vinnou pálenku ze šťávy pečlivě vybraných vinných hroznů z friulské oblasti. Dvojitá destilace zajišťuje čistý, jemný a velmi aromatický destilát, okouzlující svojí svěžestí. Fermentovaná šťáva je destilována po velmi krátké době od vymačkání. Díky tomu si destilát zachovává čerstvou chuť zvolené odrůdy a přenáší ji do vaší sklenice, jako by došlo k vymačkání hroznů přímo před vámi.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: