Ruffin & Fils Roséanne (0,75l)

Víno Cuvée Roséanne, vyrobené z rafinované směsi Pinot Noir, Pinot Meunier a Chardonnay, vás okouzlí na první pohled. Jeho něžná růžová barva si vás podmaní. Jeho otevřeně ženský vzhled ani jeho buket neklamou. Okouzlující a atraktivní chuť odhaluje aromatický buket několika úrovní, šťastně zachycující vůni červeného ovoce, které dominuje zejména náznak jahod, malin a ostružin.


  • Na skladě
695 Kč
Kategorie: Ruffin & Fils
Velikost lahve: 0,75l
Obsah cukru: Brut
Země původu: Francie
Oblast: Champagne
Ročník: Neročníkové
Barva / Typ: Růžové
 

Víno Cuvée Roséanne, vyrobené z rafinované směsi Pinot Noir, Pinot Meunier a Chardonnay, vás okouzlí na první pohled.

Jeho něžná růžová barva si vás podmaní. Jeho otevřeně ženský vzhled ani jeho buket neklamou. Okouzlující a atraktivní chuť odhaluje aromatický buket několika úrovní, šťastně zachycující vůni červeného ovoce, které dominuje zejména náznak jahod, malin a ostružin. Svěží chuť plná života povzbudí vaše chuťové buňky a nevyhnutelně vám připomene příchod jara. Svojí lahodnou chutí, svěžestí a ovocným nádechem víno Roséanne míří k jednoduchosti a ihned vás okouzlí.

Potěší vás jako letní aperitiv a stane se delikátním společníkem dezertu z červeného ovoce nebo exotického pokrmu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

ruffin_logo

Rodinné vinařství založené v roce 1947 Jeanem Ruffinem. K němu se v rocce 1965 přidaly pak jeho tři synové a v roce 1995 převzal vinařství jeho vnuk Alexander.

Vinařství sídlí v Étoges (Cote de Blancs) a má přes 14 hektarů vinic.