Royal Oporto Jubileu Reserva (0,75l) bez dárkové krabičky

Toto speciální cuvée bylo v roce 2006 vyrobeno u příležitosti oslav 250 let založení společnosti Real Companhia Velha. Jedná se o velmi limitovanou edici, která je dodávána pouze na vybrané trhy. Exkluzivní víno!!! Směs portských vín, složená z nejlepších vín minulého století. 20% vína reprezentuje ročník 1867, zbývajících 80% je směsí vždy nejlepšího ročníku z každé dekády 20 století. Elegantní vůně přechází v mnohovrstevnou a výraznou chuť.


  • Na skladě
7 990 Kč
Kategorie: Royal Oporto
Velikost lahve: 0,75l
Země původu: Portugalsko
Oblast: Douro
Barva: Červené
 

Toto speciální cuvée bylo v roce 2006 vyrobeno u příležitosti oslav 250 let založení společnosti Real Companhia Velha. Jedná se o velmi limitovanou edici, která je dodávána pouze na vybrané trhy. Exkluzivní víno!!! Směs portských vín, složená z nejlepších vín minulého století. 20% vína reprezentuje ročník 1867, zbývajících 80% je směsí vždy nejlepšího ročníku z každé dekády 20 století. Elegantní vůně přechází v mnohovrstevnou a výraznou chuť. Tóny ořechů, medu, čokolády a kandovaného ovoce přechází v chuti do tónů sušeného ovoce. Extrémně dlouhé a komplexní víno. Skvost mezi portskými víny.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

royaloporto_logo

Royal Oporto je celosvětově nejoblíbenějším druh portského vína.

Jeho výrobce Real Companhia Velha, což je portugalská společnost, nechává toto portské víno zrát po dobu 5 let, což je podstatně déle, než činí její konkurenti, kteří pouze dodržují zákonem předepsané 3 roky.

Zraje tradičním způsobem a kombinuje příjemnost své zralé chuti s jemností, dosažené zráním v dubových sudech.

Doporučuje se podávat při pokojové teplotě a během horké sezóny o teplotě 16°C. Můžete si ho dopřát jako aperitiv, či naopak až po jídle.

 
Nacházíte se na stránkách s prodejem alkoholických nápojů. Pokračováním v prohlížení potvrzujete, že vám již bylo 18 let. Tyto stránky používají soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde.