MESSIAS VINTAGE 1984 (0,75L) v dřevěné krabičce

Velmi kvalitní sytě červená ročníková portská. Do láhví se plní mezi druhým a třetím rokem, kdy zrála v sudech, pak se ukládají do tmavých sklepů s kontrolovanou vlhkostí a teplotou. Ukládají se vleže a jejich hodnota s přibývajícími roky roste. Po otevření láhve se usadí sediment, a pak se dekantují. Barva je velmi intenzivní, s buketem květin a aroma koření, zralého ovoce a rozinek. "Královským šperkem" jsou nazývána vína typu Vintage, která se vyrábí z jednoročníkových sklizní a jsou určena k archivaci.


  • Na skladě
1 950 Kč
Kategorie: Messias
Velikost lahve: 0,75l
Země původu: Portugalsko
Oblast: Douro
Ročník: 1984
Barva: Červené
 

Velmi kvalitní sytě červená ročníková portská. Do láhví se plní mezi druhým a třetím rokem, kdy zrála v sudech, pak se ukládají do tmavých sklepů s kontrolovanou vlhkostí a teplotou. Ukládají se vleže a jejich hodnota s přibývajícími roky roste. Po otevření láhve se usadí sediment, a pak se dekantují. Barva je velmi intenzivní, s buketem květin a aroma koření, zralého ovoce a rozinek. "Královským šperkem" jsou nazývána vína typu Vintage, která se vyrábí z jednoročníkových sklizní a jsou určena k archivaci. Nejcennější a vysoce kvalitní zvláště selektované ročníkové ruby. Skvěle se hodí k sýrům všech typů. Teplota servírování 18 - 20°C. Obsah alkoholu 20 %. Baleno v dřevěné krabičce.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
Nacházíte se na stránkách s prodejem alkoholických nápojů. Pokračováním v prohlížení potvrzujete, že vám již bylo 18 let. Tyto stránky používají soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde.