Martell X.O (0,7l) - Exclusive Architect Edition by Christian de Portzamparc

Limitovaná edice navazuje na předchozí partnerství mezi Martell a hlavními architekty a je zaměřená na vytvoření inovativního balení a láhve. Tato nová edice Martel X.O Architect je prostě úžasná. Je to výsledek plodné spolupráce mezi renomovaným výrobcem lihovin Martell a velmi slavným architektem Christianem de Portzamparc, který obvykle navrhuje špičkové výškové budovy a hotely. Martel X.O Architect má za cíl vytvořit spojení jedinečného koňaku a jeho high-end obalu, který při průchodu světla přes koňak vytváří nádherný efekt rozptýlené mahagonové záře.


  • Na skladě
6 499 Kč
Kategorie: Martell
Velikost lahve: 0,7l
Země původu: Francie
Oblast: Cognac
Stáří: X.O
 

Limitovaná edice navazuje na předchozí partnerství mezi Martell a hlavními architekty a je zaměřená na vytvoření inovativního balení a láhve. Tato nová edice Martel X.O Architect je prostě úžasná. Je to výsledek plodné spolupráce mezi renomovaným výrobcem lihovin Martell a velmi slavným architektem Christianem de Portzamparc, který obvykle navrhuje špičkové výškové budovy a hotely. Martel X.O Architect má za cíl vytvořit spojení jedinečného koňaku a jeho high-end obalu, který při průchodu světla přes koňak vytváří nádherný efekt rozptýlené mahagonové záře. Impozantní zátka je pozlacena, stejně tak jako proužek na hrdle láhve, kryjící korek a etiketa. Limitovaná edice Martell X.O Architect Edition Christian de Portzamparc je vyrobena pouze v omezeném počtu, pro Českou republiku je určeno pouhých 18 lahví.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

martell_logo

Martell je nejstarší z velkých výrobců koňaku. Opírá úspěchy svých koňaků o obrovské zásoby destilátů různého stáří a regionálního původu, takže neudivilo, když firma poslala v roce 1953 ke korunovaci britské královny Alžběty II. dvě láhve Martellu, na jejichž obsahu se podílely - samozřejmě v přiměřeném podílu - koňaky vyrobené v roce 1715! Martell kombinuje ve svých směsích destiláty z vína obou Champagne, Borderies a půdně příznivých částí Fins Bois (bez podílu jílu). V důsledku toho jeho koňaky působí svěže, zrají poměrně rychle v sudech z oblasti Tronçais a těší se oblibě pro svou relativně tmavou barvu.

 
Nacházíte se na stránkách s prodejem alkoholických nápojů. Pokračováním v prohlížení potvrzujete, že vám již bylo 18 let. Tyto stránky používají soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde.