Martell V.S (0,7l) French Touch UV Light

  • 1 z 3

Limitovaná edice balení Martell V.S (0,7l) - La French Touch by Martell. Lahve mají modrou barvu a jsou pokryty modrým paternem, který stejně jako víčko  a elementy na etiketě svítí pod UV světlem. Vytvořena pod vedením jednoho z průkopníků francouzské moderní hudební a art-visuální scény Etiennem de Crécy.


  • Na skladě
799 Kč
Kategorie: Martell
Velikost lahve: 0,7l
Země původu: Francie
Oblast: Cognac
Stáří: V.S
 

Limitovaná edice balení Martell V.S (0,7l) - La French Touch by Martell. Lahve mají modrou barvu a jsou pokryty modrým paternem, který stejně jako víčko  a elementy na etiketě svítí pod UV světlem. Vytvořena pod vedením jednoho z průkopníků francouzské moderní hudební a art-visuální scény Etiennem de Crécy. Etienne de Crécy tak přenesl kouzlo pařížských nocí na obal lahví Martell VS a VSOP sofistikovanou a živou cestou. Tento 5-7letý koňak kategorie Very Special je díky své harmonické, svěží, příjemně ovocné a lehké chuti a výjimečnému buketu vynikající tečkou po jídle i skvělým základem pro míchání long drinků a prémiových koktejlů.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

martell_logo

Martell je nejstarší z velkých výrobců koňaku. Opírá úspěchy svých koňaků o obrovské zásoby destilátů různého stáří a regionálního původu, takže neudivilo, když firma poslala v roce 1953 ke korunovaci britské královny Alžběty II. dvě láhve Martellu, na jejichž obsahu se podílely - samozřejmě v přiměřeném podílu - koňaky vyrobené v roce 1715! Martell kombinuje ve svých směsích destiláty z vína obou Champagne, Borderies a půdně příznivých částí Fins Bois (bez podílu jílu). V důsledku toho jeho koňaky působí svěže, zrají poměrně rychle v sudech z oblasti Tronçais a těší se oblibě pro svou relativně tmavou barvu.

 
Nacházíte se na stránkách s prodejem alkoholických nápojů. Pokračováním v prohlížení potvrzujete, že vám již bylo 18 let. Tyto stránky používají soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde.