J.M. GREMILLET BLANC de BLANCS CUVÉE DES DAMES (0,75l)

  • 1 z 2

Složení 100% Chardonnay. Vznešená světlá zlatá barva s jemnými zelenými odlesky. Krásné, jemné a dlouhotrvající krémové bublinky, pomalé a pravidelné. Ve vůni květiny v plném rozkvětu, které jakoby Vás pobízely k opakovanému dýchnutí, s květy bílého hlohu, zimolezu, šípkové růže následované janovcem, vícebarevnými růžemi a pivoňkami. Poté co si víno dýchne, se pomalu otevře, aby odhalilo stopy teplých žemlí, karamelu a kandovaného ovoce. V chuti nalezneme ta samá okouzlující aroma jako ve vůni, přičemž jsme unášení květinovým kouzlem, perfektně harmonizujícím víno s likérem. Poutavé a svůdné, je to perfektní příklad šampaňského pro významné události. 


  • Na skladě
1 190 Kč
Kategorie: J.M. Gremillet
Velikost lahve: 0,75l
Obsah cukru: Brut
Země původu: Francie
Oblast: Champagne
 

Složení 100% Chardonnay. Vznešená světlá zlatá barva s jemnými zelenými odlesky. Krásné, jemné a dlouhotrvající krémové bublinky, pomalé a pravidelné. Ve vůni květiny v plném rozkvětu, které jakoby Vás pobízely k opakovanému dýchnutí, s květy bílého hlohu, zimolezu, šípkové růže následované janovcem, vícebarevnými růžemi a pivoňkami. Poté co si víno dýchne, se pomalu otevře, aby odhalilo stopy teplých žemlí, karamelu a kandovaného ovoce. V chuti nalezneme ta samá okouzlující aroma jako ve vůni, přičemž jsme unášení květinovým kouzlem, perfektně harmonizujícím víno s likérem. Poutavé a svůdné, je to perfektní příklad šampaňského pro významné události. Jen dlouhý a příjemný dozvuk podtrhuje jeho úžasný šarm. Vhodné například k bílým rybám vařenými ve fólii nebo ke kambale s holandskou omáčkou.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

gremilletl_logo

Rodina Gremillet se věnovala vinařství již od 18. století. V roce 1979 vytvořili vlastní Champagne. Vinice, ze kterých se vyrábí šampaňské Gremillet rostou na prudkých, sluncem zalitých svazích. Majetek Gremillet se nachází na 35 ha v malé vesnici 45 kilometrů od Troyes, historického hlavního města Champagne, 180 kilometrů jižně od Paříže.

Dnes se šampaňské prodává ve více než šedesáti zemích a podává se ve více než padesáti velvyslanectvích a konzulátech při různých příležitostech po celém světě.

Druhou generaci rodiny tvoří Jean Christophe a Anne Gremillet, ke kterým se nyní připojili manželé Karine a Stéphane. Všichni jsou nesmírně hrdí na to, čeho dosáhli a společně se snaží pokračovat v úspěchu podniku Gremillet.

Silné stránky společnosti Gremillet spočívají v konzistentní kvalitě šampaňského. Dalším úspěchem  jsou přední místa v ochutnávkách naslepo při nejprestižnějších vinařských soutěžích. Balení Champagne Gremillet jsou snadno rozeznatelné od jiných konkurenčních produktů se silnou identitou.