Inniskillin Icewine Sparkling Vidal (0,375l) v dárkové tubě

Unikátní sladké šumivé víno z odrůdy Vidal. Víno nabídne nádherné ovocné aroma broskví, pomerančů a medu. Jeho chuť je díky jemnému perlení živá a nespoutaná, zde jsou nejvíce patrné citrusy, ananas a mango. Pevná kyselina zaručuje vínu šťavnatost. Zbytkový cukr 219 g/l. Hrozny byly sklizeny a mačkány při teplotě -10 °C. Toto šumivé víno se vyrábí metodou Charmat, kdy druhotné kvašení probíhá při teplotě 17 °C. Obsah kyselin 11,6 g/l.


  • Na skladě
1 899 Kč
Kategorie: Inniskillin
Velikost lahve: 0,375l
Obsah cukru: Dry
Země původu: Kanada
Barva: Bílé
 

Unikátní sladké šumivé víno z odrůdy Vidal. Víno nabídne nádherné ovocné aroma broskví, pomerančů a medu. Jeho chuť je díky jemnému perlení živá a nespoutaná, zde jsou nejvíce patrné citrusy, ananas a mango. Pevná kyselina zaručuje vínu šťavnatost. Zbytkový cukr 219 g/l. Hrozny byly sklizeny a mačkány při teplotě -10 °C. Toto šumivé víno se vyrábí metodou Charmat, kdy druhotné kvašení probíhá při teplotě 17 °C. Obsah kyselin 11,6 g/l. Vinařství Inniskillin bylo založeno v roce 1975 a je nejprestižnější výrobce sladkých vín v Kanadě. Nachází se v těsné blízkosti Niagarských vodopádů. Oba zakladatelé Donald Ziraldo i Karl Kaiser se pevně drží filozofie používání moderní technologie a pouze prvotřídních hroznů. Během své historie získalo vinařství mnoho mezinárodních ocenění a jejich vína jsou kanadským pokladem.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
Nacházíte se na stránkách s prodejem alkoholických nápojů. Pokračováním v prohlížení potvrzujete, že vám již bylo 18 let. Tyto stránky používají soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde.