Novinka Tip

Kávovar Illy Francis Francis X7.1 Bílý

  • 1 z 3

Nejmodernější technologie s tradičními prvky. Kombinace moderního a působivého designu pro inovační technologie nám pokaždé nabízí tu nejlepší kávu. Moderní a přitažlivý design od renomovaného italského architekta Luca Trazzi se mísí s ještě pokročilejší technologií, která umožňuje přípravu espressa a cappuccina jednodušší a rychlejší. Kávovar X 7.1 nám díky nové metodě Iperespresso nabízí tu nejlepší kávu s intenzivním aroma.


  • Skladem
3 770 Kč
Kategorie: Illy
 

Nejmodernější technologie s tradičními prvky. Kombinace moderního a působivého designu pro inovační technologie nám pokaždé nabízí tu nejlepší kávu. Moderní a přitažlivý design od renomovaného italského architekta Luca Trazzi se mísí s ještě pokročilejší technologií, která umožňuje přípravu espressa a cappuccina jednodušší a rychlejší. Kávovar X 7.1 nám díky nové metodě Iperespresso nabízí tu nejlepší kávu s intenzivním aroma. Díky tomuto jednoduchému systému si vložením jedné kapsle připravíte kvalitní espresso přímo do vašeho šálku bez jakéhokoli styku s kávovarem. Příprava illy espressa v kávovaru X 7.1 má dva stupně. Během první části dojde ke smíchání kávy a optimálně zahřáté vody pod vysokým tlakem tak, aby došlo k dokonalé extrakci kávy a získání vzácných chutí a aroma. Ve druhé části je káva protlačena na dně kapsle speciálním otvorem, kde dochází ke smíchání vzduchu s aromatickými oleji kávy. Výsledkem je espresso plné chuti s dlouhotrvající hustou a sametovou krémou. Kávovar má tyto funkce: -automatické zastavení vyluhování kávy, ukazatel odvápňování, ukazatel teploty varné jednotky, řízení teploty s vysokou přesností (káva a pára), zvukový alarm, program pro automatické odvápnění, parní trysku, horní nahřívač šálků. Rozměry kávovaru: 26 x 29 x 32 cm. Váha kávovaru netto: 5 kg. Nádržka: 1,0L. Čerpadlo: 15 bar. Kapsle ILLY IPERESPRESSO.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
Nacházíte se na stránkách s prodejem alkoholických nápojů. Pokračováním v prohlížení potvrzujete, že vám již bylo 18 let. Tyto stránky používají soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde.