HINE Triomphe Grande Champagne (0,7l) v dárkové krabičce

Prémiový cognac kategorie Grand Champagne. Tento cognac stvořil v roce 1888 Thomas Eduard Hine na oslavu obnovení vinic v Cognacu po zničení révokazem a je směsí více jak 50ti vybraných vzácných cognaců. Triomphe cognac ohromuje svou spletitostí, jedinečnou vyzrálostí, unikátní kulatostí a jemností.Grand Champagne eaux-de-vie která tvoří tento cognac jsou jedinečná,  byla pečlivě vybrána a uložena  před 50  – 60 lety na základě jejich výjimečné komplexnosti, jemnosti a delikátnosti.


  • Na skladě
12 700 Kč
Kategorie: Hine
Velikost lahve: 0,7l
Země původu: Francie
Oblast: Cognac
 

Prémiový cognac kategorie Grand Champagne. Tento cognac stvořil v roce 1888 Thomas Eduard Hine na oslavu obnovení vinic v Cognacu po zničení révokazem a je směsí více jak 50ti vybraných vzácných cognaců. Triomphe cognac ohromuje svou spletitostí, jedinečnou vyzrálostí, unikátní kulatostí a jemností.Grand Champagne eaux-de-vie která tvoří tento cognac jsou jedinečná,  byla pečlivě vybrána a uložena  před 50  – 60 lety na základě jejich výjimečné komplexnosti, jemnosti a delikátnosti. Triomphe se dodává v exkluzivním balení, které bylo poprvé představeno v roce 2011 na výstavě Vinexpo Bordeaux (v roce 2012 toto balení získalo zlatou medaili v soutěži Pentawards Design).

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

hine_logo

Thomas Hine pocházel z rodiny anglického obchodníka se suknem, který byl do Francie poslán v r. 1791 pouze na studijní pobyt. Navzdory tomu, že tam byl během revoluce byl a málem popraven, se tam usadil natrvalo. V r. 1796 se přiženil do rodiny výrobců koňaku Delamainů a po tchánově smrti převzal rodinný podnik, který dnes nese jeho jméno. Dnes je společnost řízena již šestou generací rodiny a je stejně jako Hennessy součástí skupiny LVMH. 
Společnost vlastní 173 akrů vinic v srdci Grand Champagne, dále nakupuje mladý alkohol převážně z oblastí Grand a Petite Champagne, a trochu z Borderies a Fine Bois. Kromě zrání ve skladiších v Jarnacu společnost Hine prodává a vyváží malé procento sudů s koňakem do Británie, kde zrají v Bristolu pod dohledem celních úředníků i pracovníků koňakového domu, kteří doporučí vhodný čas stočení. Tento, tzn. časně dodaný koňak je ceněn jak pro svoji vzácnost, tak nové spektrum chutí způsobené zrání v chladnějším přímořském podnebí.

 
Nacházíte se na stránkách s prodejem alkoholických nápojů. Pokračováním v prohlížení potvrzujete, že vám již bylo 18 let. Tyto stránky používají soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde.