Diplomático Ambassador (0,7l) v dárkové krabičce

  • 1 z 2

Diplomático Ambassador  byl vytvořen Masterem Blenderem Titem Corderem ze 100 % kotlíkových težkých rumů, které byly stařeny 12 let v sudech po bourbonu a následně byly uloženy na další 2 roky do sudů, které dříve obsahovaly Sherry Pedro Ximénez. Pro výrobu tohoto skvělého rumu se nepoužívají žádná sladidla, karamel ani jiná dochucovadla. Díky vyššímu obsahu alkoholu nebylo zapotřebí chladné filtrace.


  • Na skladě
4 990 Kč
Kategorie: Diplomatico
Velikost lahve: 0,7l
Země původu: Venezuela
Barva / Typ: Tmavý
 

Diplomático Ambassador  byl vytvořen Masterem Blenderem Titem Corderem ze 100 % kotlíkových težkých rumů, které byly stařeny 12 let v sudech po bourbonu a následně byly uloženy na další 2 roky do sudů, které dříve obsahovaly Sherry Pedro Ximénez. Pro výrobu tohoto skvělého rumu se nepoužívají žádná sladidla, karamel ani jiná dochucovadla. Díky vyššímu obsahu alkoholu nebylo zapotřebí chladné filtrace. Je to vskutku mimořádný rum tmavě zlatavé barvy s komplexní chutí (tmavá čokoláda, vanilka, ořechy a sušené ovoce) a s nasládlým a mírně kouřovým aroma s dotekem dřeva a sušeného ovoce. Každá lahev má své výrobní číslo a zátky lahve jsou máčeny ve zlatě.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

diplomatico_logo

Diplomático je legendární značka rumu. Vznikla na konci 18. století díky velké iniciativě a vášni Dona Juancha Nieta Melendeze, který se zabýval objevováním zdrojů a procesů odpovědných za mnoho lákavý chutí tradičních nápojů ve Venezuele.

Don Juancho neúnavně hledal svůj vlastní způsob výroby rumů. Zohledňoval dané životní prostředí, které výrobní proces do jisté míry ovlivňují – například tropické počasí – horké a vlhké. A tak stvořil kombinací mnoha produktů – rumů a různých šťáv a přísad – skvělý rum s nezaměnitelným tělem a jemným aroma.

A tak se vydal rum pod značkou Diplomático do světa, kde sklidil veliký úspěch. Výroby se ujal po Donu Juanchovi jeho syn, který kráčí v otcových šlépějích a vyrábí rum již tradiční metodou. Ochutnejte tento exkluzivní rum jemné chuti. Spatříte v něm hrdost Venezuely i neskrývanou jemnost místní cukrové třtiny.