Dictador XO Perpetual (0,7l) v dárkové krabičce

Dictador XO Perpetual Rum vyroben fermentací unikátní panenské cukrové třtiny, destilován ve starobylých měděných kotlích. Dále pak zraje v té nejvyšší kvalitě v dubových sudech po Bourbonu.


  • Na skladě
1 690 Kč
Kategorie: Dictador
Velikost lahve: 0,7l
Země původu: Kolumbie
Barva: Tmavý
 

Dictador XO Perpetual Rum 0,7l 40% - vyroben fermentací unikátní panenské cukrové třtiny, destilován ve starobylých měděných kotlích. Dále pak zraje v té nejvyšší kvalitě v dubových sudech po Bourbonu. Vybírá pouze  ty nejlepší sudy z každého ročníku sklizně a poté je po přísně kvalitativní kontrole schválí pro lahvování. Dodržování tradic při procesu výroby rumu, je pro rum Dictador typické. Jedná se o srdeční záležitost a odkaz předků je zde nepopsatelně významný. Samotný rum má mahagonovou barvu, ucítíte praženou kolumbijskou kávu, královský karamel, tmavou čokoládu. Chuť je dlouhá a komplexní, když na patře vstoupí do hry bílý dub, ucítíte vyváženost mezi jemností a silou tohoto rumu.

Informace

Obsah alkoholu: 40%

Obsah lahve: 0,7l

Země původu: Kolumbie

Značka: Dictador

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
J Avatar autora 18.9.2020 21:39
Dobrý rum! Doporučuji z celého srdce
Odpovědět
D Avatar autora 18.9.2020 14:45
Dobrý rum. Stojí to za ty peníze
Odpovědět
 
Nacházíte se na stránkách s prodejem alkoholických nápojů. Pokračováním v prohlížení potvrzujete, že vám již bylo 18 let. Tyto stránky používají soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde.