Delamain Extra X.O Grande Champagne Cognac AOC (0,7l) v dárkové krabičce

Směs různých starých koňaků o průměrném stáří 40 let původem od místních pěstitelů révy z nejlepší oblasti Grande Champagne (Delamain tvoří pouze staré koňaky, základem je X.O a nejmladší Pale&Dry). Cognac zraje v dubových sudech (350 l) z oblasti Limousin a míchání směsi probíhá na konci období zrání a finální směs zraje ještě minimálně 2 roky. Extra je od roku 2007 novinkou a výtvor nového sklepmistra. Cognac ukazuje hlubokou vyzrálost a plné tělo.


  • Na skladě
6 990 Kč
Kategorie: Delamain
Velikost lahve: 0,7l
Země původu: Francie
Oblast: Cognac
Stáří: X.O
 

Směs různých starých koňaků o průměrném stáří 40 let původem od místních pěstitelů révy z nejlepší oblasti Grande Champagne (Delamain tvoří pouze staré koňaky, základem je X.O a nejmladší Pale&Dry). Cognac zraje v dubových sudech (350 l) z oblasti Limousin a míchání směsi probíhá na konci období zrání a finální směs zraje ještě minimálně 2 roky. Extra je od roku 2007 novinkou a výtvor nového sklepmistra. Cognac ukazuje hlubokou vyzrálost a plné tělo. Efektní, ovocné a květinové tóny, důrazné, kůra pomeranče, vyvážená elegance. Perfektní výraz starého Cognacu z  Grande Champagne. Originální lahev ve tvaru dekanteru je speciálně vytvořena a foukána pro Delamain.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
Nacházíte se na stránkách s prodejem alkoholických nápojů. Pokračováním v prohlížení potvrzujete, že vám již bylo 18 let. Tyto stránky používají soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde.