Davidoff ROYAL RELEASE -R- Robusto (10ks) v luxusní dárkové krabičce

  • 1 z 4

Jedná se o limitovanou edici pouhých 500ks tohoto balení! Okamžiky strávené vychutnáváním nových doutníků Davidoff ROYAL RELEASE nejsou jakou ostatní. V jediném okamžiku si uvědomíte, že toto je velmi speciání doutník. Od semínka po doutník byla každé složce věnována speciální péče. První výběr. Pak náklonnost. Pak dokonalost. Dokonalá kombinace! Zvolený proces usilovného zdokonalování a výběru nenechává žádný prostor pro pouhé "velmi dobré". Stimulace smyslů se tyčí nad všechno obyčejné. Nanejvýš nevšední zážitek! Doba krásně a královky vyplněna...


  • Na skladě
12 300 Kč
Kategorie: Davidoff
Země původu: Dominikánská republika
 

Doutníky Davidoff Royal Release Robusto byla silně limitovaná edice 500ks boxů po 10ks na celý svět představenou v měsíci září 2016(09/2016) o kterou byl ohromný zájem a proto se v Davidoff rozhodli tuto sérii zařadit mezi "bežné" série
Royal Release nabízí vychutnání originální směsy více jak 8 let zrajících tabáků San Vicente Ligero & Mejorado Visus, Piloto Ligero, Olor, Criollo Ligero. Toto složení tabáků nenaleznete v jiné sérii značky Davidoff a doposud ani jiné značky.
Každý doutník v boxu je balen jedním z 8 certifikovaný Torceadorů/baličů a kontrolováno Henkem Kelnerem a tím je zaručena špičková kvalita, jak je u značky Davidoff zvykem.
Davidoff Royal Release je vyjímečný doutník pro vyjímečnou příležitost!
Orientační doba kouření: 75 - 90 minut

Balení 10 ks doutníků Davidoff Royal Release Robusto v originálním modrém leštěném boxu designu Davidoff.

Rozměry doutníku Davidoff Royal Release Robusto
Délka: 13,97 cm
Průměr: 2,18 cm
Prstýnek: 55
Velikost / tvar doutníku: Robusto

Krycí list: Dom. Republika
Vázací list: 
Ecuador Habano
Náplň: San Vicente Ligero & Mejorado Visus, Piloto Ligero, Olor, Criollo Ligero

Původ: Dominikánská Republika
Výrobce: Davidoff

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
Nacházíte se na stránkách s prodejem alkoholických nápojů. Pokračováním v prohlížení potvrzujete, že vám již bylo 18 let. Tyto stránky používají soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde.