Davidoff Limited Art Edition 2014

Limitovaná edice 3.000ks luxusních krabiček v bílém klavírmín laku obsahujících 10ks doutníků, jejichž vzhled dostala na starost kubánská umělkyně Quisqueya Henríquez. Quisqueya zkoumá stereotypy týkající se rasy, pohlaví a kulturní konvence. Humor, parodie, dekonstruktivismus jsou některé z přístupů, které používá k vytváření uměleckého díla, včetně koláže, videa, fotografie a zvuku. Vzhledem k tomu, že tato limitovaná edice je věnována umění, vytvořili master blendeři společnosti Davidoff jeden z nejtěžších tvarů doutníků se střední pevností - Perfecto. 


  • Na skladě
6 999 Kč
Kategorie: Davidoff
Země původu: Dominikánská republika
 

Limitovaná edice 3.000ks luxusních krabiček v bílém klavírmín laku obsahujících 10ks doutníků, jejichž vzhled dostala na starost kubánská umělkyně Quisqueya Henríquez. Quisqueya zkoumá stereotypy týkající se rasy, pohlaví a kulturní konvence. Humor, parodie, dekonstruktivismus jsou některé z přístupů, které používá k vytváření uměleckého díla, včetně koláže, videa, fotografie a zvuku. Vzhledem k tomu, že tato limitovaná edice je věnována umění, vytvořili master blendeři společnosti Davidoff jeden z nejtěžších tvarů doutníků se střední pevností - Perfecto. Komplexní aroma, lehce sladké, krémové, peprné, s trochou květinové chuti vytváří dokonalou rovnováhu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
Nacházíte se na stránkách s prodejem alkoholických nápojů. Pokračováním v prohlížení potvrzujete, že vám již bylo 18 let. Tyto stránky používají soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde.