Chateau Beaumont 2016 (0,75l)

Bordeaux - Haut Médoc - Cru Bourgeois. Odrůdy: 50% Cabernet Sauvignon, 47% Merlot a 3% Petit Verdot. Obsah alkoholu: 14%. Beaumont je ideální víno vhodné nejen pro zkušeného víno znalce, ale také pro toho, kdo se právě chystá na první zkušenost s víny z Bordeaux. Jedná se o dobře přístupné víno, jehož chuti nelze cokoli vytknout. Štěrkovitě-písčitá vinice tentokrát neměla žádný problém. Zralost hroznů byla v naprostém pořádku.


  • Na skladě
425 Kč
Kategorie: Château Beaumont
Velikost lahve: 0,75l
Země původu: Francie
Oblast: Bordeaux
Ročník: 2016
Barva: Červené
 

Bordeaux - Haut Médoc - Cru Bourgeois. Odrůdy: 50% Cabernet Sauvignon, 47% Merlot a 3% Petit Verdot. Obsah alkoholu: 14%. Beaumont je ideální víno vhodné nejen pro zkušeného víno znalce, ale také pro toho, kdo se právě chystá na první zkušenost s víny z Bordeaux. Jedná se o dobře přístupné víno, jehož chuti nelze cokoli vytknout. Štěrkovitě-písčitá vinice tentokrát neměla žádný problém. Zralost hroznů byla v naprostém pořádku. Výsledkem je klasické víno s optimální chuťovou stavbou, elegantní ovocností, dobrou hloubkou, čistotou a rovnováhou. Je nepochybné, že v roce 2016 na Beaumontu proběhlo vše v dokonalém souladu, neboť zde jako obvykle vytvořili skvěléé víno, které nabízí víc, než stojí.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
Nacházíte se na stránkách s prodejem alkoholických nápojů. Pokračováním v prohlížení potvrzujete, že vám již bylo 18 let. Tyto stránky používají soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde.