Bepi Tosolini Most Barrique Ex_Brunello (0,7l)

Acquavite z hroznů Sangiovese, stařený 12 měsíců v sudech použitých ke staření vína Brunello di Montalcino dodává destilátu autentickou vůni tohoto jedinečného toskánského vína. Destilovaná tradiční manuální metodou, barva je nahnědlá s fialovými odstíny, intenzivní vůně lesního ovoce, v chuti výrazné tóny džemu z lesního ovoce. V 80. letech vytvořil Bepi Tosolini „MOST“. Jemnou a aromatickou vinnou pálenku ze šťávy pečlivě vybraných vinných hroznů z friulské oblasti.


  • Na skladě
1 740 Kč
Kategorie: Bepi Tosolini
Velikost lahve: 0,7l
Země původu: Itálie
 

Acquavite z hroznů Sangiovese, stařený 12 měsíců v sudech použitých ke staření vína Brunello di Montalcino dodává destilátu autentickou vůni tohoto jedinečného toskánského vína. Destilovaná tradiční manuální metodou, barva je nahnědlá s fialovými odstíny, intenzivní vůně lesního ovoce, v chuti výrazné tóny džemu z lesního ovoce.


V 80. letech vytvořil Bepi Tosolini „MOST“. Jemnou a aromatickou vinnou pálenku ze šťávy pečlivě vybraných vinných hroznů z friulské oblasti. Dvojitá destilace zajišťuje čistý, jemný a velmi aromatický destilát, okouzlující svojí svěžestí. Fermentovaná šťáva je destilována po velmi krátké době od vymačkání. Díky tomu si destilát zachovává čerstvou chuť zvolené odrůdy a přenáší ji do vaší sklenice, jako by došlo k vymačkání hroznů přímo před vámi.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: