Novinka Tip

Belvedere Heritage 176 (0,7l)

Belvedere Heritage 176 je nejnovější přírůstek do stálé řady Belvedere Vodka a vyzývá k nahlédnutí do minulosti chuti vodky. Díky využití techniky sladování během procesu výroby, odkrývá výsledný destilát výjimečně bohatý chuťový profil.


  • Na skladě
930 Kč
Kategorie: Belvedere
Velikost lahve: 0,7l
Země původu: Polsko
 

do 19. století polští výrobci během procesu výroby vodky zrna sladovali, aby dosáhli plné chuti. V průběhu let se ale změnily chuťové preference a v kategorii vodky začala být oceňována především neutralita. Belvedere Vodka je však odpůrcem všeho neutrálního a naopak hrdně odhaluje svůj charakter a jedinečnou chuť. Obnovila tak využití sladování a vytvořila Belvedere Heritage 176 - dědictví vodkové chuti minulosti s tóny medu, vlašských ořechů a koření.

Číslo 176 v názvu odkazuje na teplotu, při jaké probíhá poslední fáze sladování Belvedere Heritage, tzv. hvozdění – 176°F (80°C), která je klíčová pro rozvoj unikátních chuťových vlastností výsledného destilátu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
Nacházíte se na stránkách s prodejem alkoholických nápojů. Pokračováním v prohlížení potvrzujete, že vám již bylo 18 let. Tyto stránky používají soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde.