Baron Philippe de Rothschild Mouton Cadet Sada Bordeaux Sauvignon Blanc 2020 + Bordeaux Rouge 2017 (2x 0,75l) v dárkové krabičce

  • 1 z 3
Dárková sada dvou lahví Mouton Cadet - Bordeaux Sauvignon Blanc AOC + Bordeaux Rouge AOC. Mouton Cadet je víno spadající do portfolia slavného vinařství Baron Philippe de Rothschild (vlastní např. Mouton Rothschild a Le Petit Mouton). 
Mouton Cadet Bordeaux Sauvignon Blanc AOC 2020: Mouton Cadet Sauvignon Blanc je vyroben z pečlivě vybraných hroznů pěstovaných partnerskými vinaři v Entre-Deux-Mers. 

  • Na skladě
495 Kč
Kategorie: Baron Philippe de Rothschild
Velikost lahve: 0,75l
Země původu: Francie
Oblast: Bordeaux
Ročník: 2017, 2020
Barva: Bílé, Červené
 
Dárková sada dvou lahví Mouton Cadet - Bordeaux Sauvignon Blanc AOC + Bordeaux Rouge AOC. Mouton Cadet je víno spadající do portfolia slavného vinařství Baron Philippe de Rothschild (vlastní např. Mouton Rothschild a Le Petit Mouton).
 
Mouton Cadet Bordeaux Sauvignon Blanc AOC 2020: Mouton Cadet Sauvignon Blanc je vyroben z pečlivě vybraných hroznů pěstovaných partnerskými vinaři v Entre-Deux-Mers. Pěstování vína je pečlivě sledováno v průběhu celého vegetačního cyklu, víno je vinifikováno klasickou metodou vinifikace bílých vín, zrání probíhá v dubových sudech na jemných kalech 4 měsíce. Suché víno zlatavě žluté barvy s atraktivním nazelenalým odstínem. Ve vůni je excelentně svěží s extrémně intenzivním nádechem dřevin a čilimníku. Svěží chuťový nástup navazuje na aroma, zatímco uprostřed chuti se otevírají tóny aromatických bylin, jako je oregano. Excelentní víno s atraktivním vjemem čerstvosti.
 
Mouton Cadet Bordeaux Rouge AOC 2017: Suché víno intenzivní rumělkové barvy s mírným karmínovým odstínem, aroma se na začátku otevírá do vůně zralého ovoce, při zatočení skleničky vystupuje do popředí vjem ostružin a borůvek s nádechem jemného koření. Úvodní chuťový vjem vína je bohatý, dále se rozvíjí do středně plného vína s nádechem skořice a se silným závěrem s dobře zakulacenými taniny. Složení odrůd je 83% Merlot, 10% Cabernet Sauvignon, 7% Cabernet Franc. Monitorování vinic a sklizně v kombinaci s moderními metodami vinifikace dává vzniknout vínu kulatějšímu, hladšímu a vláčnějšímu, s bohatou strukturou při zachování typického aroma zralého červeného ovoce pro Mouton Cadet. Víno zraje 18 měsíců v dubových sudech.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: